Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire várjátok?

Mennyire várjátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a Shang-Chi és a tíz gyűrű legendája. Ti mennyire várjátok már? Én nagyon.

2021. ápr. 28. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván várom mert biztos nem lesz rossz, a trailerböl ítélve közepesen jò Marvel film (bár láttunk már kellemes és nem kellemes csalódásokat is). De annyira nem kapott nagy hypot mint pl a Blackwidow szóval nincs meg az az igazi ùj Marvel film jön lelkesedés még. Nyílván mert ùj karakter. De tényleg a Feketeözvegyet meg a többit már jobban megnézném viszont ennek is mindenképp adok egy esélyt még akkor is ha még nem olyan megnyerö számomra.
2021. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyire nem érdekel, de valószínűleg megnézem. Filmek terén a Doctor Strange folytatását várom a legjobban, de még inkább a Lokit és a Hawkeye-t.
2021. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az előzetesig egy cseppet sem vártam, de az előzetes felkeltette az érdeklődésemet, ahogy előttem is írták, egy átlagos marvel filmet várok, negatívan csalódni gondolom nem fogok benne, de hátha meglep és pozitív benyomást kelt majd. :)
2021. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyire? Kettő.
2021. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Kb. az eddigi 23 (Fekete Özvegyet is beleszámolva 24) Marvel-filmből a legérdektelenebbnek néz ki, egyáltalán nem is illik a Marvelbe. Ordít róla hogy csak az ázsiai piac miatt készült el, ahogyan a Marvelnél is egyre nagyobb teret kapnak az ázsiaiak, már van ázsiai rendező, ázsiai színészek, most már ázsiai Marvel film is lesz... Mondjuk ez sajnos egész Hollywoodra jellemző manapság, lásd a tegnapelőtti Oscar díjátadót, ahol pl. Glenn Close helyett simán egy noname koreai tucat színásznőt kellett díjazni, csak tudnám mire fel... Vagy tavaly amikor mindent halomra nyerettek azzal a gagyi koreai filmmel.

Na de visszakanyarodva a Shang-Chi-ra, nyilván meg fogom nézni, mert része az univerzumnak (ahogy pl. a Wandavisiont is végig kell majd szenvedni előbb-utóbb, bármennyire borzalmas is), de egyszer nézősnek várom, a Fekete Özvegy ScarJoval és az új csajjal ezerszer várósabbnak ígérkezik minden szempontból.

2021. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom mert mégis Marvel de szerintem nem a tipikus "bosszúállós marvel" film lesz.
2021. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok olyan nagy hypeban mint pl a fekete özvegy kapcsán. De várom hiszen része lesz az univerzumnak.

Az 5öshöz szólva... a wandavision nagyon jó sorozat én már kétszer láttam, persze nem tudhatod mert nem nézted meg.

2021. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
#7 Igazad van, végig nem néztem, de elkezdtem, pont elég volt. Akinek egy fekete fehér 60-as évekbeli sitcom szórakoztató az nézze nyugodtan, nekem borzasztó unalmas és Marvelbe abszolút nem illő volt az a pár perc amit láttam. Persze egyszer lehet végignézem, hátha van benne valami ami kell a további filmekhez, de kell hozzá hangulat és elég szabadidő, hogy ne kapcsoljam ki megint 5 perc után.
2021. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 épp az a baj hogy csak az elsö pár percig jutottál. Nem végig lesz fekete-fehér sitcom csak megsùgom és igen csak felér a Marvel színvonalához mikor beindul a cselekmény
2021. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 + #8

Látszik, hogy semmit se tudsz a képregényekről. A WandaVision az egyik legképregényhűbb és hangulatúbb MCU alkotás, a Marvel pedig bővelkedik az ázsiai karakterekben, szóval nem kéne csak ezért politikai hangvételt gondolnod.

2021. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!