Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Eredet című filmnek szerint...

Az Eredet című filmnek szerinted mi a vége?

Figyelt kérdés
Szerintem Leo megfullad az autóban és mivel be volt nyugtatózva így a váróban ébred fel, ahol várja felesége és a 2 gyerek. és a búgócsiga nem dől el
2010. aug. 22. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, hogy álmodik. Hatszor (XDD) néztem meg eddig, és több dolgot is találtam, ami arra utal, hogy álmodik.


1: A gyerekek tényleg ugyanúgy néznek ki, és Nolan nem arról híres, hogy ilyen bakikat ejtene... Ez szándékos volt, és nem véletlen.


2: Saito hozzányúlt a váróban a csigához, és meg is pörgette, ami nem dőlt el = már nem működik úgy, ahogy kéne Cobbnak.


3: Saito ez után a pisztolyért nyúlt. Szerintem lelőtte Cobbot = mivel be volt nyugtatózva nem ébredt fel, hanem még mélyebbre süllyedt (mint mikor leszúrta a felesége, gondolom ezért tért magához utána a parton. meghalt a késszúrástól), azt meg senki nem tudja, hogyha a váróban meghalsz, hová kerülsz. Ezek szerint még mélyebbre. Ha magát lőtte le, ugyanez a helyzet, valakit pedig szinte biztos, hogy lelőtt vele.


4: Saito kizárt, hogy közvetlenül az ébredés után ilyen lazán telefonáljon. Kizárt. Ennyi lent töltött idő után a minimum, hogy pár percig köpni-nyelni nem tud, látván, hogy hol van, és milyen fiatal. Legalábbis számomra eléggé elképzelhetetlen. Pláne, ha az előzőleg boncolt pontban magát lőtte le.


5: A többiek a repülőn és a reptéren azért bámulják, mert csapattagok voltak, és azért nem szólnak hozzá, mert hé, ott van Fisher is ám! Ő meg nem tudja, hogy ismerik egymást, elég érdekesen jönne le, ha hirtelen a repülőn vadidegen emberek spanolni kezdenének, nem? Plusz simán lehettek projekciók is, Fisher is kivetítette a második szinten a keresztapját magának. Cobb is csinálhatta a barátaival, nem?


6: A búgócsiga nem dőlt el. Még cask nem is ingott tovább. Kétszer egy egész picit megbillent, de hát semmi sem tökéletes. Plusz Saito (igaz, cask az álomban), de hozzáért. Így sem ugyanaz már, nem?


Persze attól zseniális a film, hogy ennyi lehetőség van további merengésre, szóval ez cask az én véleményem. :D

2011. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 quaxaman válasza:
A filmben Cobb nem volt ébren. Az egész film álom.
2012. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 quaxaman válasza:
Mellesleg pedig egyetlen hiba sem volt a filmben. Minden logikusan épül fel, következik az azt megelőző tényből. Rendkívüli alkotás. Soha nem volt és nem is lesz még csak hasonló alkotás sem.
2012. jún. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nos szerintem nem álmodik. Indokaim:

1. A búgócsiga meginog, tehát valószínű, hogy az eldőlés előtti pillanatban vágták el a filmet.

2. Michael Cain, aki Cobb apját játszotta, a film során egyszer sem szerepelt álomban.

3. Cobb az álmaiban mindig jegygyűrűt visel, viszont az utolsó jelenetben (ha figyelmesen nézünk) láthatjuk, hogy nincs a kezén semmiféle gyűrű.

2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

tudom, hogy 3 éves kérdésre válaszolok, de azért leírom, hátha valaki megnézi :)


Szóval, azt mondjátok amikor valóságban van, nincs rajta jegygyűrű. Na akkor nézzétek vissza, azt a jelenetek, amikor Mol leugrott az ablakból - megölte magát a valóságban.

Elvileg az a valóság, Cobb-on mégis van jegygyűrű(komolyan, nézzétek meg).

Akkor most el kéne gondolkodni, hogy is van ez!

2013. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerinted miért van rajta jegygyűrű? Azért, mert akkor még férj és feleség voltak. Cobb nyilvánvalóan a felesége halála után nem hordta a gyűrűt, viszont az álmaiban Mal még élt, mint projekció, és mivel Cobb az álmaiban még mindig Mal férje volt, így ott rajta volt a gyűrű.
2013. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt senki nem nézte végig a filmet??
2014. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!