Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Miraculous új vagy a régi...

A Miraculous új vagy a régi intro zenéje jön be jobban?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint az új, de viszont arra nagyon pipa vagyok hogy ez a sorozat kellős közepén jutott az eszükbe. Miért nem az 1. évadtól ilyen? Engem csak azért zavar hogy így és most, mert ez így tök hülyén hangzik hogy egyik részbe még ilyen, a másikba meg már másmilyen. Annak viszont örülök hogy ilyen Anime stílusú lett az új Theme Song, hiszen ez is azt jelképezi valamilyen szinten hogy ZAG nem felejti el hogy honnan is indult a számára legnagyobb sikert jelentő sorozat.

2021. ápr. 30. 17:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy pont azért a 4.évadban módosították, hogy azt jelképezzék, hogy egy nagy méföldkő hogy a sorozatnak pont a feléig jutottunk el?
2021. ápr. 30. 17:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A régi jobb volt. Az új amúgy kicsit sem anime stílusú - inkább nyugati rádió pop az egész.
2021. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az az érdekes hogy Koreában már az 1. évadtól ezt az "új" verziót használták. (Illetve nem teljesen ugyanezt de nagyon durván hasonlít). Lehet köze van ahhoz hogy a Koreaiak pont a 4. évad elejétől szálltak ki a sorozat gyártásából.
2021. ápr. 30. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a régi intro tetszik. Lehet, hogy csak azért, mert azt szoktam meg...


Az újat inkább synthwave stílusúnak mondanám, nekem nem jön be annyira.

2021. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt a Koreai intro: https://www.youtube.com/watch?v=EuhCAluhJrs

Egyébként elírtam, ők ezt a 2. évadtól használják.

2021. ápr. 30. 17:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a Koreai és az új intro kb. majdnem ugyanaz
2021. ápr. 30. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de ezt nem tudom kihagyni:

https://www.youtube.com/watch?v=oO-BzLSQLAI


:) <3

2021. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ahh ez de jó :) még a dalszöveget is hallom a fejemben... i am a cat, just chilling out, but in the night, she is all i think about...
2021. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!