Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát-fanok, ti mivel helyette...

Odaát-fanok, ti mivel helyettesítitek a sorit mióta véget ért?

Figyelt kérdés
Elkezdtetek valami hozzá hasonlót? Lett új kedvencetek?

2021. máj. 3. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Én nem találok hozzá foghatót, de megnéztem az iZombie-t, aztán a Mentalistát (ami kimaradt nálam), na és újranéztem a Médiumot.


Tervbe vettem, hogy összegyűjtöm az Odaát feliratos verzióit, és elölről kezdem az egészet, mert bár jó szinkronnal nézni, de sokat elvesz az eredeti hangulatból, az apró kiszólásokból, és néha pontatlan a fordítása a szinkronnak.


Valamint azt is tervezem, hogy a Luciferre sort kerítek, de előtte még a CSI sorozatokat is megnézem. Ez már a Bones-szal (Dr.Csont) sikerült.


Szóval nincs új kedvencem, még mindig a Supernatural / Odaát nálam a legjobb.

2021. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%

Én sem találok hozzá fogható. Általában mindig nzéek valamit de semmi nem üti meg az Odaár szintjét.

Ha eddig szinkronnal nézted én is ajánlom, hogy nézd végig eredti hanggal mert teljesen más élményt nyújt.

Én még azt szoktam, hogy évente újranézem általában júniustól decemberig. Így az elfelejtett részek felelevenednek, vagy csak újra átérzek mindent.

Ja, nekem az is segít, hogy a színészekbe beleásod magad. Kövsed őket instán, hallgasd Jensen zenéjét, nézz Conokat youtubeon (ha tudsz angolul).

2021. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hozzá hasonló sajnos nincsen, és valószínűleg soha nem is lesz. 🙂

Én tudom ajánlani a The Walking Dead, és a Fear The Walking Dead c. sorozatokat. Illetve most a napokban kezdtem folytatni a Vámpírnaplókat amit abbahagytam. Ebből pedig majd adódik a The Originals is, ami az előző sorozathoz tartozik.

2021. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a spin off sorozat, szóval nem is kell helyettesíteni.😬
2021. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz a címe? Nem találtam róla információt. Lesz Spin off sorozat?
2021. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ma jelentették be, elvileg az lesz a címe hogy The winchesters, és dean fogja benne narrálni a szülei fiatal korát.
2021. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok rá, utánanézek.

Köszi az infót!

2021. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán ami hasonló hozzá az a Grimm.

Imádtam minden percét.

Sajnos én előbb láttam a Grimm sorozatot és idén kezdtem el az odaát-ot.

De nektek bátran ajánlom, akik pótolni szeretnék az odaát hiányát.

2023. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!