Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki össze tudná foglalni h...

Valaki össze tudná foglalni h miről szólt a sólyom és a tél katonaja röviden?

Figyelt kérdés
Lattam a sorozatot de nekem nem volt teljesen vilagos h mi történt.

#Marvel #Marvel Cinematic Universe #A sòlyom és a tél katonája #Amerika kapitány és a tél katonája #The falcon and the winter soilder
2021. máj. 4. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miután Steve átadta a pajzsát (Végjáték végén) Sam-nek, ő és Bucky csapatként kell összefogniuk a Flag-Smashers csoport ellen.A csoportot Karli

Morgenthau vezeti aki szintén szuperkatona és azt szeretné elérni ,hogy a csettintés elötti állapotok lépjenek vissza.Késöbb a csoporthoz még hozzácspódik Zemo,Sharon Carter és John Walker,,az új amerika kapitány``akik végül legyőzik a Flag-Smashers-t. kb ennyi

2021. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Imádtam, egyik legjobb Marvel sorozat (szerintem)
2021. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nemte5 ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy nézd meg a sorozatot (nem olyan sok csak 6 rész.) de ha nincsen kedved akkor az első válaszoló egész jól leírta. (Csak mondtam.)
2021. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a sorozatot csak nekem kicsit zavaros volt. De a wikipédiában részenként ki van fejtve elég jól
2021. máj. 24. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!