Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » WandaVision vagy Sólyom és a...

WandaVision vagy Sólyom és a tél katonája?

Figyelt kérdés

Melyiket szeretitek jobban?

Figyelembe véve a karaktereket, történetet stb.



2021. ápr. 6. 01:58
A kérdező szavazást indított:
WandaVision <3
A Sólyom és a Tél katonája
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a kisebb három?

Ha már dönteni kell, így akarsz érzelmileg zsarolni?

2021. ápr. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem
2021. ápr. 6. 08:57
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem a WandaVision a kedvenc sorozatom, de a TFATWS se rossz
2021. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Karakterileg a Sólyom és a tél katonáját mondanám. De sztori alapján a WandaVision.

Eddig elég unalmas a Sólyom és a tél katonája.

2021. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Loki
2021. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

nekem a sztori eredetisége és a látványvilág miatt nagyon bejött a wandavision, pedig egyik karakter sem a top három kedvencem.

bucky viszont a kedvencem az egész fandomból, ráadásul stan és mackie egyszerűen annyira zseniálisak együtt, nem tudok dönteni XD (de asszem tfatws lesz mégis, wandavision kicsit megviselt érzelmileg -szürke fejű vision és akkor ha valaki még nem látta, tessék nemspoiler- ez meg egy ilyen nyugis, nemagyalós szuperhősös cucc repkedéssel, lövöldözéssel és verekedéssel, kikapcsol)

2021. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen A sólyom és a Tél katonája!


Eleve nagyon szeretem Bucky és Sam karakterét. Jó a sorozat hangulata, érdekes a sztori, jók az új/kevésbé új karakterek, a tempója is bejön, eddig egyetlen percig sem untam. Szerencsére (eddig) nem tömték tele mindenféle csilli-villi akciójelenettel sem, amennyi van benne, az pont elég.

A filmekből is az Amerika kapitány:A tél katonája az abszolút kedvencem és ez a sorozat szerintem eléggé hozza annak a hangulatát. A szuperkatonás történetszálat viszik itt is tovább, ami nagyon tetszik. :)


Megnézten a Wandavisiont is, de azt a fekeke-fehér poénkodás (sitcom?) miatt nagyon...nagyon nehezen bírtam. A végére persze összeállt a kép és az utolsó 2-3 rész egész izgalmasra sikerült, de odáig szó szerint csak szenvedtem vele. :( Az se segített, hogy se Wanda, se Vízió karaktere nem hoz különösebben lázba...

2021. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
WandaVisiont már 5ször láttam, a kedvenc sorozatom lett nekem is. De a TFATWS-t is nagyon szeretem.
2021. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apropó, a WandaVision lesz magyar szinkronnal valamikor?
2021. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát elvileg ősszel jön a disney+ magyarországra és valószeg akoor lesz szinkron is
2021. júl. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!