Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az ùj...

Mi a véleményetek az ùj Amerika kapitányròl (John Walker)?

Figyelt kérdés

(Falcon and the winter soldier)

Szimplán csak érdekel a vélemènyetek. Föleg azoktòl kérdezem akik már láttàk a 4. epizódot (aki látta érti, de nem akarok spoilerezni)



2021. ápr. 9. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az új ruha borzalmas, Russellre meg ráférne, hogy felszedjen egy kis izmot.
2021. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten jó a sztori szempontjából, ha jött volna még egy ugyanolyan, mint a korábbi, az unalmas lenne. Pont ez a kettősség teszi igazán izgalmassá a karaktert és egyszerre érthetővé a tettét, illetve azt, hogy beadta a szérumot. Ráadásul emberséges is, csak nem feltétlen hoz mindig jó döntéseket.

Ő maga is mondta, hogy amikért érdemrendet (azt hiszem) kapott, az minden volt csak nem jó cselekedet. Tisztában van a helyzettel, piszkosul tetszik.


Az, hogy mit tett a végén az kérdéses, ez tény. De ugyanez az ember robbantott és megölte a legjobb barátját. Nem ez lett volna a módja, de érthető.

Nem gondoltam volna az előzetes, illetve a karakterek alapján, hogy ez egy ilyen jó sorozat lesz. Nem csak az akción van a hangsúly, sőt!

2021. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a karakter (mindenben egyetértek a 2-es válaszolóval).


Szerintem felelőtlenség volt bárkire is átruházni az Amerika kapitány titulust... Walkeren látszik, hogy baromira szeretne megfelelni az elképzeléseknek, csak hát...nem megy neki. Túl forrófejű, túl hirtelen haragú (már az előző rész köpködős jelenetében is látszott).


Azért valljuk be, az is hozzátett egy lapáttal az utolsó jelenethez, hogy ezen a 4 részen keresztül Sam és Bucky is folyamatosan csesztették (pedig Walker tök normális volt velük az elején), ahogy megjelent már beszólogattak neki és vágták a pofákat. Nem csoda, hogy Walkernél teljesen elszakadt a cérna.


Egyébként nagyon-nagyon jó eddig a sorozat. :)

2021. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
56%
Hát én a 2.résztől bírom Walkert normális és elmondta hogy nem Steve-et akarja pótolni csak kihozni a legjobbat magából mert neki ez munka, a 4.rész után mégjobban megkedveltem mert mikor megölte azt a csávót az volt bennem hogy"jól tette". Remélem nem csinálnak belőle gonosz karaktert akit elkell pusztítani mert sajnálnám (nem a kérdés volt de remélem Karlibol nem csinálnak mártírt és megölik vagy börtönbe viszik)
2021. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és akkor most ő marad majd amerika kapitány néven a későbbiekben is? És csatlakozni fog majd a bosszúállókhoz mint teljes körü tag?
2021. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd kiderül a következő 2 részben. De szerintem amúgy nem.
2021. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát valamiért nekem nem jött be, szerintem Evans karakterét szinte lehetetlen felül múlni

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER.........



De örülök hogy Sam lett az uj Cap, azért is mert Steve rá bízta a pajzsot.

2021. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene felül múlni?
2021. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!