Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, milyen volt az...

Mit gondoltok, milyen volt az új Miraculous rész? Guiltrip SPOILER!!!

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó volt, a legjobb eddig a 4. évadból. Izgalmas volt és tartalmasabb is mint az eddigiek. Jó volt a történet. Sajnálom, hogy Rose beteg, vannak akik elég rosszat sejtenek ezzel kapcsolatban, pedig ő egy nagyon aranyos és szerethető szereplő. Hihetetlen jó volt Pigellaként is, kifejezetten tetszik az öltözete, passzol hozzá. Örültem, hogy láttunk egy kis Adrienette jelenetet is, mint sokan mások én is úgy érzem, hogy Adrien kezdi észrevenni, hogy többet érez Marinette iránt.

2021. máj. 7. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszett! Őszintén szólva nem vártam sokat ettől a résztől, de pozitívan csalódtam. Külön örülök, hogy szó van benne olyanról is, hogy milyen egy betegséggel együtt élni. És volt tartalma, valamilyen szinten egyedi volt, hogy maga az akumatizált személy nem ellenkezett, végre kimozdult a cselekmény a sablon alól. Érdekes volt látni, hogy kit miért mar a bűntudat (pl. Nino, akin nem is látszott, hogy ilyen mértékben megviseli Adrian helyzete. Remélem, a többi rész is ilyen jó lesz.
2021. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszett annyira. Nem volt rossz, de nem hagyott bennem mélyebb nyomot. Túl vontatott felvezetés, túl sok reciklált dolog (pl. Julekából mindig baba lesz és aztán a többiekből is).


Ami tetszett, hogy a szereplők emberibbek, sebezhetőbbek voltak mint általában, pl. megtudtuk a félelmeiket, meg LB is segítségre szorult.


Az Adrinette jelenet aranyos volt, meg a Ladynoir jelenet is (mikor Katica megpróbálja bátorítani Macskát, hogy megmentse). <3

2021. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Egyetértek. Arra is kiváncsi lettem volna, hogy Alya mit mond, főleg úgy, hogy már tudja Marinette titkát. Szerintem azzal kapcsolatban lett volna bűntudata. Mondjuk, hogy nem tudott neki korábban segíteni a nehéz időkben.
2021. máj. 7. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem én is. Érdekes volt látni, hogy annak ellenére, hogy Adrien/Macska mennyire lazának, vidámnak, optimistának tűnik a felszínen, valójában milyen gondterhelt és kétségbeesett, és csak azért nem nyírta ki magát, mert Katica ott volt, hogy tartsa benne a lelket. Aggódom szegényért. :(
2021. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!