Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc részetek a...

Melyik a kedvenc részetek a Halálos kitérő horror filmekből?

Figyelt kérdés
Mi tetszett meg benne?

2021. máj. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Hogy bele tudom magam képzelni az egyes szituációkba.

Valóságtól kicsit elrugaszkodott történetek,de mégis valahol valóságos.Hogy eltévedsz egy idegen helyen,vagy kirándulni mész,biciklizni mész az erdőbe.És egyszer csak megjelenik valaki,aki le akar vadászni,és ki akar nyírni. Számomra ettől is csak izgalmasabb,hogy bele tudom képzelni magam az áldozatok helyébe.És szoktam agyalni rajta,hogy én az adott helyzetben hogy viselkednék.Mármint nem úgy,hogy higgadtan átgondolom a fotelból...hanem ha valóban váratlanul ér,én hogy cselekednék.És megúsznám-e :)

2021. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Nekem tetszik a kannibál hillbilly gyilkosok koncepciója. Remélem tényleg élnek valahol hasonló emberek. Szerintem lenyűgöző, ahogy alkalmazkodtak a vadonhoz és az, hogy mernek a társadalomból szabadulva élni, megalkotják a saját törvényeiket, stb.

Sokkal több hasonló hegyi emberre lenne szükség.

2021. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes te beteg vagy. De megnyugtatlak. Élet a fagypont alatt dokusorozat a társadalomból kiszakadt embereket mutat be de ők nem mutánsok :D nem esznek embert. Vadászó életmód. Vagy mondok másikat . Az utolsó alaszkaiak. Az is ilyen. Nekem amúgy ez a film sorozat nem tetszett.
2021. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3mas! Igen,jól írod.De az kimaradt hogy nem hágnak rokonságban :D
2021. máj. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

És mi a baj a családon belüli szerelmeskedéssel? Az egyiptomi fáraók is csinálták, hogy tisztán tudják tartani a vérvonalat.

A hegyi emberek emberfeletti erővel és regeneráló képességgel rendelkeznek, ha kívülről hoznának be valakit, akkor lehet felhígulna a magasabb rendű vérvonaluk, hiszen minden tekintetben egy normál ember felett állnak.

2021. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!