Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DVD,Blu-Ray filmeket gyűjtő...

DVD,Blu-Ray filmeket gyűjtő emberek visszaszorulóban vannak ? Ti gyűjtitek még ? Gyűjti még őket egyáltalán valaki ebben az országban és a világon ?

Figyelt kérdés
Én már feladtam. Régen gyűjtöttem őket még a streaming előtt ,de már nem látom sok értelmét.

2021. máj. 14. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy konkrétan nem gyűjtöm, de ha van olyan film amit szeretnék a "magaménak tudni", azt megveszem. Már ha lehet, mert tavaly egy filmet már ki se adtak Magyarországon, külföldről rendeltem be (a külföldin is rajta van a magyar szinkron, csak a borító és a lemezre nyomott szöveg idegen nyelvű). Folyamatosan fizetni azért, hogy megnézhessem a kedvenceim nem fogok. Ha lesz egyszer egy olyan szolgáltatás, ahol megveszem a filmet DVD/BD ár alatt (mert ugye nincs lemez, borító, stb.), a filmet letölthetem legálisan mindenféle DRM nélkül, hogy 20 év múlva is le lehessen játszani és az örökre az enyém, amíg meg nem sérül a fájl (ahogy a lemez is meg tud sérülni), addig inkább marad a DVD/BD.
2021. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

DVD-t venni már nem igazán éri meg, mert a képminősége sehol sincs a streaming oldalakéhoz képest, és annyival azért nem olcsóbb.

A Blu-Ray meg Magyarországon tudtommal sosem volt népszerű, mert nagyon drága. Én például szívesen gyűjtenék, főleg sorozatokat, de jelenleg nem engedhetem meg magamnak. (Ja, és lejátszóm sincs.)

2021. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még gyűjtöm, a polcomon szép kis kollekció van, de tervezem bővíteni, persze nézem is! Oké, hogy a streaming oldalak minősége sokkal jobb, de azok leginkább fizetősek is, valamit valamiért! A DVD képminősége nem a legjobb, inkább csak erősen "elfogadható" szinten van, viszont azt csak 1× kell megvenni, onnantól örökre a tiéd, mert ha vigyázol a lemezre, akkor tényleg lehet örökéletű is! És a DVD-filmek már párszáz forinttól kaphatók, még mindig a legolcsóbb filmbeszerzési forma! Bónusz, hogy míg letöltve inkább csak a címét olvasod a kezdéshez, addig az eredeti tokon képek, tartalom, műfaj.. minden van, nem "zsákbamacska" !

Van egy régi, 15 éves lejátszóm, amit már nem igazán használok, viszont tervezek venni használtan PS3-at vagy PS4-et, elsősorban a játékok miatt, de azok is lejátszanak DVD-, Blu Ray-, és CD-lemezeket is!

2021. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet venni pár száz forintért is, de én az új dvd filmeket néztem csak de azok nem pár száz forintok voltak. Több ezer.4-5 ért is láttam.
2021. máj. 14. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
DVD-t egy időben vettünk, de Blue Ray-t soha. Aztán már a DVD-k sem nagyon vannak meg, mert nincs min lejátszani. XD
2021. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!