Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben mi történt volna Voldemortal?

Figyelt kérdés
Mi történt volna ha Dumbledore soha sem ment volna el hozzá az árvaházba és későbbiekben sem szerzett volna tudomást a varázsvilág létezéséről?Bár az igaz, hogy Voldemort már Dumbledore látogatása előtt tudta, hogy neki különleges képességei vannak és, hogy ő nem olyan mint a többi gyerek az árvaházban de azért szerintem így mégsem vált volna belől a későbbi sötét nagyúr.El tudjátok képzelni, hogy így egy átlagos mugliként élte volna le az életét?

2021. máj. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos mugliként aki tud szemétkedni a képességeivel, amiket valahogy megismer magában.
2021. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem bőven lett volna akkora ereje (nem is hiába ment hozzá Dumbledore, ahogy írod) hogy pl. az egész mugli világot ledózerolja vele és uralma alá hajtsa. Ha nem is sikerül, mert mondjuk egyes varázslók megtudják állítani, tudomást szerez a másik világról.


Ha az első támadásakor megölik, akkor lett volna valaki más, aki sötét erőket akar használni és annak egyszer ugyanúgy sikerült volna elérnie. A környezet mindig adott/kiépül és egy meghatározott irányba elmegy, mindig lesznek gonoszok is, akik több hatalmat akarnak vagy saját rendszert építeni.

2021. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy pszichopata gyilkos lett volna belőle ígyis-úgyis. Hiszen már gyerekként is ölt állatokat. Később nyilván áttért volna az emberekre. Azt viszont kétlem, hogy kvázi mugliként valaha is akkora hatalma lett volna, mint így, hogy tudott a varázsvilágból és a Roxfortban tanult.
2021. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan obsukráló lett volna, akit nagyon korán felemészt a feketemágia.
2021. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!