Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zoe/Vesperia szerintetek is...

Zoe/Vesperia szerintetek is jobban illene Adrienhez/Macskához?

Figyelt kérdés
Aranyosak együtt, hasonló a sorsuk, és még Plagg is shippeli őket.

2021. máj. 29. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
plusz ezen felül egy súlycsoportban vannak
2021. máj. 29. 14:16
 2/6 anonim válasza:
100%

Igaz ami igaz, tényleg van valami Zoéban ami miatt illik Macskához. Nagyon jó párost alkottak. Majd meglátjuk, hogy hogyan alakul a kapcsolatuk.

Lehet, hogy jelenleg a sorozatra vagyok mérges, egyben Katicára is, mert a mostani részekből nagyon kihagyták Macskát. Nem azt mondom, hogy neki is legyen valami power upja, de kicsit kaphatna nagyobb szerepet. Macska le van maradva.


Optygami SPOILER:

Macskát szó szerint kitették...

2021. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont most néztem meg az optigami-t németül... igen, szerintem borítékolhatjuk, hogy Cicus ezek után már csak harmadrangú mellékszereplő lesz (ha egyáltalán megjelenik egyik vagy másik epizódban).


Ugyebár Alya véglegesen megkapta az ő talizmánját (gondolom a többiek is meg fogják), Macskát pedig alaposan nerfelték (a sentimonster-eket már nem tudja elpusztítani, ld. Queen Banana - elég nagy downgrade ahhoz képest, hogy a Chat Blancban egy pattintással elpusztította a földet-holdat-univerzumot).


Na megyek inkább fanficet olvasni / írni, ez a sorozat már nem változik.


(Bár a Sole Crusher-ben azért egyenrangú volt Macska és Katica. Olyan kellemes békebeli első évados hangulatú rész volt).

2021. máj. 30. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jobban illik-e, azt nem tudom, de nem lennének rossz páros. (de ettől függetlenül neki és Katicának drukkolok, ahogy sokan mások 😃)


Spoiler?

És nekem is szúrja a szemem a kevés Macska jelenet. Az említett Optigamiban is alig volt ott, a Mr. Pigeon 72ben pedig teljesen nélküle oldotta meg Katica a problémát.

Örülnék egy olyan epizódnak, ahol most Macska érzelmeire mennének rá, hiszen kezd olyan lenni mintha Katica nélküle is boldogulna, felesleges lenne. (hasonlóan bemutatva, mint mikor Marinette nem bírta a titkolózást és a kettős életet.)

Sajnos ilyen epizódra nem látok esélyt, de jó lenne szerintem.


Bocsi kicsit az offért 😅

2021. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most hogy mondod, tényleg nagyon hasonlóak. Problémás családok, mindig irányítani próbálják őket, csak szuperhősként tudnak kibontakozni; hősként pedig negatív, romboló szupererejük van, amivel segítő-védelmező szerepet töltenek be.


Persze attól hogy hasonlóak, még nem biztos, hogy összeillenek, de biztos lesznek akik shippelni fogják őket.


Macskát én is sajnálom, de nem nagyon lep meg hogy félreállították, ugyebár szegény eddig is csak másodrendű szereplő volt. Valamiért utálják a készítők. Az epizódok 95%-ában eddig is Katica oldott meg mindent, Macska csak baromkodott, sokszor már az elején kiütötték, vagy kvázi nem is szerepelt (Kwamibuster, Anansi). A hetvenvalahány epizódból csak néhány volt, ahol nélkülözhetetlen szerepet töltött be (Miracle Queen, Truth, Sandboy, és talán még egy pár). Pedig olyan értékes karakter (plusz imádják a rajongók), nagyon sok dolgot kiaknázhatnának belőle.

2021. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy illenének-e egymáshoz, de nem nekik drukkolok. Egyébként azt pedig nem tudnám elképzelni, hogy Zoét választja Katica helyett. Igen tudom, hogy Katica “nem szereti viszont”, ettől független Macska kitartó.

Amúgy meg, Macska mindenkivel így viselkedik, ha emlékeztek még a 2. évadban amikor először találkozott Rena Rouge-val, akkor kezet csókólt neki ugyan úgy, mint Zoénak meg bókolt neki, stb. Szerintem nem kell aggódnunk hogy összejönnek.

2021. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!