Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durva a Paranormal...

Mennyire durva a Paranormal Activity cimű horror film?

Figyelt kérdés
még nem tudtam megszerezni DVD-n és mindenki azt mondja hogy félelmetes, meg két napig sokkos volt utánna!!! valaki leirná nagyvonalakban hogy miről szólt? előre is köszi! 14,5/L vagy ne is nézzem meg ennyi idősen?
2010. aug. 24. 19:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
73%

Szia! megnéztem éshát szerintem nem olyan ijesztő :d

Monnyuk ezt mindenki máshogy látja :D

Vannak benne furcsa részek de én nem nagyon ijedtem meg rajta :D


14/F

2010. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az a kaszbolós-vérengzős-feltrancsírozós horror, inkánn pszichésen lehet megterhelő, de szerintem ez egyénfüggő is, hogy mennyire tudod beleélni magad...Attól lesz olyan valóságos, hogy egy kamerafelvételt látsz...


Itt olvasgathatsz kommenteket még:

[link]

2010. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első 45 percben semmi nem történik csak ajtó csapkodás.

És a legizgibb az utolsó 2 perc.

2010. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért? mivan az utolsó két percben?
2010. aug. 24. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha napközben, többen nézitek akkor nem para, este egyedül azért nem nézném meg...
2010. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem béna, de a barátnőm teljesen kikészült tőle :)

Amúgy egy párról szól, akik kapcsolatba akarnak kerülni egy szellemmel, pontosabban fel akarják venni kamerával a megmagyarázhatatlan jelenségeket. Állítólag igaz történet, mint az összes többi is... :D

2010. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Egy nagy hulyeség és semmi nem történik benne unalom az egész ne nézd meg
2010. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Unalmas, semmi izgalmas nincs benne, inkább csak az utolsó perceket nézd meg.
2010. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó két percben éjszaka van, simán alszanak, aztán a nő a pasi felé áll és ott áll mozdulatlanul nem tudom hány órán keresztül(gondolom beleszáll a démon) aztán lemegy a lépcsőn a földszintre, és onnan kiabál, hogy Micah!!!Micah!!! aztán a pasi leszalad és üvöltözik aztán egyszercsak csend.

Majd lassú léptek felfelé, majd a pasi holtan berepül a kamera elé.A csaj odamegy totál véres(simán megölte a hapsit) aztán belemosolyog a kamerába és kijön belőle az az izé.Király!Az uccsó két perc.

2010. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

én pl. 1 Barátommal néztem meg. Éjfélkor kezdtük nézni o.O idegileg készít ki 1 picit. legalábbis engem. ha szereted ezeket a paranormal filmeket, akkor tudom ajánlani :) csak ne este sötétbe nézd.. :D

17/L

2010. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!