Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kertvárosba száműzve című...

Kertvárosba száműzve című sorozatban nem értem, miért szakított George és Dallas?

Figyelt kérdés
Dallas szakított, de nem teljesen értem, hogy miért... ezek után pedig az egész harmadik évad pocsék, szörnyű “lezárás”

2021. jún. 7. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elkaszálták a sorozatot én már annak is örülök hogy úgy lett vége az utolsó évadnak hogy valamennyire azért mégis kapott lezárást. Nagyon szerettem kár érte, az egyik legjobb sorozat volt szerintem. Egyébként nem emlékszek már pontosan hogy miért szakítottak végül de gondolom úgyis összehozták volna őket megint az új évadban csak ugye azt már nem tudták megcsinálni
2021. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szerettem, nagyon sajnálom, hogy vége lett... June reakciójára is kiváncsi lettem volna, és szerintem a Dallas-George szerelmi szál többet érdemelt volna.. :(
2021. jún. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!