Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fog még kijönni az éven...

Fog még kijönni az éven (2021) szaguk? (koreai történelmi/kösztümös dráma sorozat)

Figyelt kérdés

Eddig én csak a Mr. Queen-ről tudtam, hogy ki jött, meg is néztem. Remélem még terveznek ki adni drámákat az éven. Egyébként hol lehet ezeknek utána nézni? A rendezők/színészek instagramján vagy Twitter?

Előre is köszi ^^



#Korea #Szaguk
2021. jún. 19. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

A Bossam:Steal the Fate most fut, Jung Il Woo játszik benne


Idén jött ki a River Where the Moon Rises is, remek sorozat volt, bár picit rányomta a bélyeget, hogy a 6. epizód után lecserélték a férfi főszerepet játszó Ji Soo-t az iskolai zaklatásos botránya miatt, Na In Woo vette át a helyét, de aztán újra is forgatták az elejét is vele, szóval talán már meg tudod nézni az egészet az új színésszel és nem lesz zavaró a váltás, bár nem tudom pontosan, hogy az a változat fenn-van e már valahol. A női főszereplő egyébként Kim So Hyun.


A Mr. Queen-nel egy időben futott a Secret Royal Agent Kwon Narával és Kim Myungsoo-val a főszerepben, az is nagyon tetszett.


Valamikor év vége felé jön majd Taecyeon-nak is egy történelmi sorija, de talán jönnek még más saeguk drámák is az idén, a mydramalist.com-ot és a soompi.com-ot tudnám javasolni naprakész infókért.

2021. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!