Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a Fekete Özvegye...

Aki látta már a Fekete Özvegyet, hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a filmről, illetve a stáblista utáni jelenetről?

2021. júl. 8. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Stáblistásat nem láttam, de ilyen rossz Marvelt se, rosszab a Thor: Sötét világnál is, ami teljesítmény...
2021. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon tetszett és a stáblista utáni jelenetröl azt gondolom hogy !spoiler! Yelena valószínüleg feltünik a Hawkeye sorozatban akár mèg gonoszként is (persze nem gonosz csak a fèlreértés miatt)
2021. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
SPOILER Natasha meg fog halni.
2021. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
#3 Hát azt már 2 éve tudjuk…
2021. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett. Azért is mert át van vezetve az elejétől a végéig a mcu ban. Nincs üresjárat pont beillik. Budapest miatt is nagyon tetszett :D Yelena benne lesz a Hawkeye sorozatban aminek nagyon örülök mert nagyon szimpatikus volt a karaktere, és hogy valentinának dolgozik így látsik hogy építik ki az új univerzumot fokozatosan ami szintén nagyon tetszik
2021. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én holnap fogom megnézni, már több napja leszedtem de vártam hátha felkerül magyarul is, de eddig sajnos semmi szóval nem várok tovább holnap este meglesem itthon, és megírom milyen volt. Florence Pughra rohadt kíváncsi vagyok benne.
2021. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Létezik jó marvel film?
2021. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!