Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is van olyan helyzetben...

Más is van olyan helyzetben hogy szívesen elmenne a Blackpink filmre de nincs kivel? Esetleg valaki nem akar együtt menni?

Figyelt kérdés

Érdekel a film, nagyon szívesen megnézném mint ahogy tavaly és azelőtt is láttam a BTS filmeket. Viszont akikkel akkor voltam azokkal már nem igazán tartjuk a kapcsolatot, csak ezért nem szeretnék rájuk írni. Egyedül én nem élvezem az ilyen helyeket mint amilyen a mozi. Nem azzal van a bajom hogy kellemetlennek tartom hogy egyedül kéne mennem hanem hogy úgy valahogy nem olyan jó az egész, nincs meg rá a hangulatom (nem azért mert végigdumálnám a filmet)

16L vagyok, augusztus 8-án érnék rá mivel 4-én nem leszek itthon. Nekem Budapest bármelyik mozija megfelelne szerintem, de a legjobb a Westend Cinema City lenne mivel onnan megy vonatom hazafelé. Ha valaki hasonló helyzetben van mint én, szeretne valakivel menni és nagyjából hasonló korú akkor írjatok és megbeszélhetjük a részleteket.



2021. júl. 8. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én sajnos nem felelek meg a feltételeidnek de hadd kérdézzem már meg, te tudtál már jegyet venni? Én minden helysznél csak a "coming soon"-t látom.
2021. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, ha jól tudom akkor még nem lehet jegyet venni, én is mindenhol csak coming soont láttam. Szerintem 2 héttel a film előtt biztos lehet kapni majd, de lehet hogy még hamarabb. Külföldön már láttam 1-2 embert aki kirakta hogy már vett.
2021. júl. 8. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen az infót! Remélem tényleg elérhető lesz itthon is, máskülönben hétpecsétes titokként tartogatják majd még hónapokig premier után. :D
2021. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem Szolnokon fogom.
2021. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nagyjából hasonló kornak mi a teteje?
2021. júl. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Igazából nem gondoltam bele hogy mi lenne a teteje de szerintem max ilyen 20-22. Az felett nem hiszem hogy akárki is szívesen menne moziba 16 évessel. Amúgy végül úgy döntöttem hogy elmegyek egyedül, nem fogok ez miatt lemaradni egy olyan filmről ami érdekel.
2021. júl. 18. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ez egy jó döntés. Én is rengeteget járok moziba egyedül. Eleinte furcsa volt, de igazából hamar rájöttem hogy természetes.

Amúgy szívesen elmentem volna veled, szeretem a Blackpinket, de 27 éves srácként ezzel egyedül vagyok a környezetemben xd

2021. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!