Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszett a Loki...

Kinek hogy tetszett a Loki sorozat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

SJW propagandának tökéletes volt. Amúgy meg Loki még mindig MEGHALT a Végtelen háborúban, innentől számomra az egész csak fanfiction. Mondjuk nagyjából azon a szinten is volt.

A Marvel maradjon a filmeknél, a sorozatai eddig borzalmasa, 3-ból 3 szenvedés volt.

2021. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt ugye tudod, hogy ez nem a Végtelen háború után játszódik? És hogy ő nem az a Loki, aki akkor meghalt?
2021. júl. 17. 00:20
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#1-es, ezt úgy mondtad, mintha a Marvel filmek nem SJW propagandák lennének.
2021. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mi a SJW propaganda a Loki sorozatban? Az, hogy kiderült róla, hogy biszex? Megsúgom,a skandináv mitológiában még egy lóval is hált, szóval...


Nekem nagyon tetszett, szerintem hihetetlenül zseniális lett, kitűnő megalapozás a negyedik fázis filmjeihez. A TVA pedig baromi hangulatosra sikeredett ezzel a retro stílussal.

2021. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Tetszett, bár nem mindenhol tudtam követni a történetet, mivel az eredeti Marvel-karaktereket nem ismerem. A szupercuki aligátorLoki viszont mindenért kárpótol, remélem, viszontláthatjuk a második évadban. :D
2021. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Az összes eddigi Marvel sorozat közül, nekem valamiért a Loki volt a leggyengébb. Nem tudom miért, mert alapjáraton nagyon szeretem a karaktert, de egyszerűen nem tudta lekötni a figyelmemet. A másik kettőt viszont imádtam.
2021. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett. Jöttek jó új szereplők, elindult a multiverzum és egy újabb megoldandó probléma is előjött. Nekem valamiért különösen megragadt Sylvie karaktere, valahogy nagyon jó szívemhez nőtt. A 3 új Marvel sorozat közül a WandaVision után nagyon kicsivel a Loki jön. Mindkettőt imádom és már többször újranéztem.
2021. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett!

Hangulatban, történetben és elvontságban telitalálat. Az új szereplők is tetszettek (a legnagyobb meglepetés nekem Owen Wilson volt, mindig csak idétlen szerepekben láttam előtte, itt meg...wow).

2021. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon tetszett, viszont közömbösen állok a Loki x Sylvie közti románchoz. Valahol metaforikusan nyilván azt tükrözi, hogy Loki elfogadja és szereti önmagát, de kicsit távol áll tőlem a "szerelem a variánsommal" téma. :P


Kíváncsi vagyok a 2. évadra, no meg a Doctor Strange 2-re, mert elvileg felbukkannak ott is.

2021. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádtam! Lekötött, érdekes és izgalmas, van benne kreativitás, fantázia és humor. A karakter fejlődések is kellő ütemben jelen voltak, Loki itt sokkal jobban kibontakozik és egy új megvilágításból is láthatjuk. A kinézet, a színészek többsége mind remek volt, és nagyon jó volt a rendező is. A Marvel nagyot alkotott ezzel! Nagyon hosszú lenne, úgyhogy most nem mondom el azt a filmművészeti értéket amit képvisel. Nézzétek meg youtube-on Szirmai Gergely (HollywoodNewsAgency a csatorna neve) Lokiról szóló videóját. Abban minden benne van.
jan. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!