Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megy még a Walking Dead?...

Megy még a Walking Dead? Érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Emlékszem mennyire népszerű volt régen. Én már az után kezdtem el nézni. A 9. évadig láttam. Van azóta új évad? Érdemes megnézni, úgy értve, hogy javult e az előzőhöz képest?


Meg kell mondjam a 9. évadban már nagyon megörültem, amikor a zombik elkezdtek beszélni. Végre van valami új, talán fejlődik a vírus, vagy valami, haladunk a történettel. Aztán kiderül, hogy már megint csak egy új "klán" jött. Azért még végignéztem.



2021. júl. 18. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Simán megtudtad volna találni a kérdésed első felére a választ annyi idő alatt amíg kiírtad ezt a kérdést és vártál a válaszra.


Igen, megy még, de augusztusban jön a 11. és egyben utolsó évad.

Igen, érdemes.

2021. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Duh... És a véleményt is a google adja majd?
2021. júl. 19. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mivel az évadkritikákat olvasva nemcsak a szerző, de a kommentelők véleményét is láthatod. Junkie-n van epizodikus kritika és azok alatt nagyjából 300-500 komment a 10. évadról. Itt pedig 5 kommentet sem fogsz kapni.
2021. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Lepontozhatsz, de konkrétan leírtam, hogy a kérdésed első felére megkapod a választ a google segítségével. Utána meg írtam, hogy érdmes, vagyis leírtam a véleményt is. De a 3-as tökéletesen leírta a dolgot.


De látom sok értelmet ne várjak tőled.

2021. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel mindent ki lehet keresni.
2021. júl. 19. 08:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kell túl kombinálni. A kérdésre válaszoltál? Nem. Akkor a válaszod nem hasznos.
2021. júl. 19. 09:02
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

"Igen, megy még, de augusztusban jön a 11. és egyben utolsó évad.

Igen, érdemes."


Ha tudnád értelmezni amit mások írnak akkor látnád,hogy megválaszoltam.

De hagyjuk is, reménytelen eset vagy.

2021. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Csicska a kérdező.😅
2021. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Még egy produktív válasz. Nem tudtam, hogy a TWD közösség egy befarsult nerdek gyülekezete.
2021. aug. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!