Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a south parkban a...

Szerintetek a south parkban a régebbi vagy a mostani évadok a jobbak?

Figyelt kérdés
Nekem az a véleményem hogy a mostani évadok azért jobbak mert sokkal komolyabbak a társadalom kritika sokkal magasabb szinten van mint a korábbi évadokban.(gondolok itt az első 10 évadra)Félre értés ne essék én is szerettem a korábbi évadokat is de míg addig ott csak inkább a random baromságok és az alpári poénok voltak elő térben addig a későbbi évadok már komolyabbak szerintem, ahogy egyre előrébb haladt a sorozat annál komolyabb lett, nekem a 23.évad a személyes kedvencem

2021. júl. 19. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi
2021. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rothadó Narancs ***** válasza:
100%
Régebbi
2021. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
regebbi,egyertelmu
2021. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebbi, vagyis az első négy évad volt a legjobb. Az új évadok már nem annyira jók, de van egypár epizód, ami tényleg felejthetetlen. Randy képét viszont nem bírom. Sosem szerettem Stan apját
2022. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!