Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nyert volna meg egy nagy...

Ki nyert volna meg egy nagy női aréna küzdelemet puszta kézzel a Trónok Harcában?

Figyelt kérdés
Ha a nők megküzdöttek volna egymás ellen életre-halálra. Természetesen puszta kézzel, sárkányok nélkül, varázslás nélkül. Természetesen Brienne, Ygritte, Arya és akárki, aki még érne valamit, az nem venne részt. Ki nyert volna?

2021. júl. 19. 23:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Nem olvastam a könyveket, Cersei karaktere, fizikai adottságai, Lena Heady adottságaival azonosítom, aki remek fizikai kondícióban van. Nekem úgy rémlik hogy ő is tanult gyerekkorában kardvívást, mintha a sorozatban Tywin tett volna rá utalást, vagy Ő. Passz. De hogy harcos család tagja az megkérdőjelezhetetlen. A Castemere-i esők erről szól. Ha nem Cersei, akkor szerintem Cat nyerne, az életvitele miatt. Na de hogy Gilly?! ( itt újfent a sorozatbeli karakter fizikai adottságait nézem, az életkörülményivel)
2021. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Cercei maga Sarah Connor, ki ha ő nem? :D


Komolyra fordítva a szót, a sorozatban, főleg a végén borral a kezében néz ki az ablakon, nem egy harcos típus.

Talán Gillynek van a legnagyobb ereje, Daenerys viszont asszem tudja használni a kardot, annyira nem emlékszem mindenre.

2021. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Cersei egyszer gyerekként, amikor még nem jelentek meg a másodlagos nemi jellegek, felvette Jaime páncélját és fegyvereit és egy ideig "kipróbálta" magát Jaimeként. Ez nekem is rémlik.

De amikor a felnőttek rájöttek, hogy ő nem Jaime akkor azt hiszem leszidták.

Valószínűleg ez mély nyomot hagyott benne. Ha Tywin nem olyan szigorú, akkor lehet a felnőtt Cersei jobban hasonlítana életstílusban Lyannára is.

De így a konfliktusok többsége lehet nem is létezne. xD


Amit sajnálok egy picit, hogy Dany nem kapott semmilyen kiképzést. Pedig ott volt mellette Barristan is. Soha nem volt rajta valyriai páncél és kardozni sem tanult, pedig a valyriaik esetében a legegyszerűbb elképzelni, mert hódítók és ott a sötét nővér is, ami soha nem bukkan fel a sorozatban. Pedig érdekes lehetett volna egy Dany, akit Barristan képez ki és a Sötét Nővért forgatja.

Dany esetében rengeteg a kihagyott ziccer, ha már egy hódító királynő volt.

2021. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#1 Azért egy Dany vs. Margaery iszapbirkózást úgy megnéznék azért...
2021. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
a Gyíkos Szöszke
2021. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#11 én olvastam a könyveket, lehet ezért képzelem el kicsit máshogy a karaktereket. A Castemare-i esők pedig közel sem a család harciasságáról szól. Egy kis háttérsztori hozzá: Tywin apja egy puhány mindenki előtt meghunyászkodó taplnyaló volt, aki hagyta hogy a kisebb házak a fejére nőljenek (egyáltalán nem valami harcias jellem azt hiszem ez egyértelmű). Éppen a szeretőjéhez mászott fel egy toronyba, mikor a szíve szétdurrant, nem bírta a saját súlyát. A halála után Tywin lett a Lannister ház feje, és rendbeszedte a dolgokat. Mikor a Castemare-i Reyne ház (és azt hiszem volt még egy másik is) nem engedelmeskedett neki, mint urának kiirtotta az egész családot, lerombolta a várat. Ő keménykezű vezető volt, de ez nem azt jelenti hogy a családja is.
2021. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#16- Értelek. Annyit még, ha Tyrion nem lett volna olyan amilyen, valószínűleg lovag, testőr, de mindenképpen kardforgató férfi lett volna, mint Jaime, aki a birodalom legjobbjai között tartottak számon. Nem vitaként írom, de sehogy sem tudom elképzelni azt a szituációt hogy Gilly- és itt a sorozatbeli karakterre gondolok- aki éhezett, és folyamatos rettegésben élt, le tudná győzni Cersei-t


El kell kezdenem elolvasni a könyveket, de amíg nem teljes a sorozat, valahogy nincs kedvem hozzá. A kérdéses vitát magam részéről lezárom, és én is megnéznék egy olyan párbajt mint amit a 14-es írt. Vagy Missandei vs Margaery

2021. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Ah, pedig olyan szívesen folytatnám ezt a vitát, érdekes látni hogy ki hogy gondolkodik. Az alatt amúgy mit értesz hogy nem teljes a sorozat?
2021. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Akkor folytatom én a vitát.

Shae is keménynek tűnik, és harcias is a többiekhez képest. Például kést rejt magához, és kést fog egy másik szobalány torkához. De nem említi senki itt valamiért.

A filmes Cersei pedig mindenkinek jól nekimenne és megtépné. Mondjuk annyi hátránya lenne, hogyha egyszerre csapnának össze, mindenki az ő torkának esne először, mert őt utálják legjobban. Így 1v9ben valószínűtlen, hogy túlélné.

Catelyn pedig egy vénasszony.

Gilly pedig olyan, mint egy félkegyelmű, annyira bamba.

Ha a sorozatot nézzük, akkor nyerne Shae, vagy pedig Margaery, úgy tűnik ő jó formában van. Esetleg Melisandre-nak is volna esélye, de nem tudni varázslás nélkül hogy harcolna puszta kézzel.

2021. júl. 20. 18:03
 20/22 A kérdező kommentje:

A sorozatot tekintve formáltam véleményt. Missandei békés, és Sansa is kis galamb, nem próbálnának meg harcolni. Talisáról sokat nem tudni, annyira nem tűnik erősnek. Igaz, hogy levág egyszer egy lábat, de az nem annyi, mint verekedni. Dany biztos hitványkodna ott valamit, pattogna, aztán valaki jól lerúgná őt is, esélye se volna, mivel ő a legalacsonyabb is, és nem is tud harcolni.

Ellaria, Yara, Ygritte vagy Brienne-re cserélve egyiküket biztos az utóbbiak nyernének. Brienne fél kézzel elintézné mindegyiket.

A sorozat végi Aryának is lenne esélye már, fürge és okos, mert kitanították Braavosban. Ettől függetlenül még leverhetnék, de lenne esélye.

2021. júl. 20. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!