Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Quentin Tarantinonak melyik a...

Quentin Tarantinonak melyik a legjobv filmje?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Kutyaszorítóban
Ponyvaregény
Kill Bill filmek
Sin City
Becstelen Brigantyk
Django elszabadul
Aljas Nyolcas
Volt egyszer egy Hollywood
Grindhouse
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Én a Ponyvaregényt, a Kutyaszorítóbant és az Aljas nyolcast mondanám.


Egyébként a Sin Cityt hatalmas túlzás Tarantino-filmnek nevezni, mivel csak azt a pár percet rendezte benne, mikor Clive Owen és Benicio del Toro beszélgetnek a kocsiban.

2021. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Terminátor
2021. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ponyvaregény, örök klasszikus
2021. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ponyvaregény, Becstelen Brigantyk- ez utóbbi hibátlan, 10/10-es alkotás, legalábbis nálam.
2021. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%

Jackie Brownért egy könnycseppet elejtek, hogy a listába sem került. :'(


Amúgy, ha nagyon muszáj választani, akkor Ponyvaregény, de nagyon szeretem a filmjeit.

2021. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálam a sorrend: Ponyvaregény, Jackie Brown, Kutyaszorítóban, Volt egyszer egy Hollywood, Becstelen Brigantyk, Kill Bill. A többi futottak még kategória.
2021. aug. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb filmje az a Becstelen Brigantyk, viszont a kedvencem tőle a Kill Bill 1-2.


A Ponyvaregény viszont az egyik legnagyobb kultfilm és legcool-abb, legjobban Tarantinos film, ami úgymond leginkább meghatározta a "Tarantino" műfajt, szóval ilyen szempontból ezt is mondhatnám.


A Django a legkönnyebben fogyasztható és legszerethetőbb filmje, ami kezdőknek a legjobb választás, de emellett mégis megmarad ízig-vérig Tarantino filmnek, szóval ilyen szempontból ez is.


Az Aljas nyolcas is a maga egyszerűségével tökéletes, csak nehezebben fogyasztható ha valaki nem kapó rá, de én imádom.


A Volt egyszer egy Hollywood is a stílusával, üzenetével, de nekem leginkább a színészek miatt emelkedik ki és ezzel tudott egy kis chillesebb mégis kielégítő alkotást letenni az asztalra. Az előző filmeknél nálam az a helyzet, hogy csak egy hajszál választja el őket, nálam innentől van egy kis törés ami miatt nem ér fel az előzőkhöz.


A Kutyaszorítóban nekem kissé kezdetleges, de mégiscsak ez az első filmje és ehhez képest elég egyedi lett és a maga nemében nagyon jó kis film, imádom ezt is.


Jackie Brown-nal az a bajom, hogy annyira nem működik benne a rendezői stílusa, de nyilván, mivel ennek a filmnek adaptálta a forgatókönyvét és nem ő írta. Viszont ettől függetlenül egy nagyon korrekt kis film, csak nem annyira jön át a stílus.


A Grindhouse az egyedüli filmje amire nem tud azt mondani, hogy szeretem, de nem is lett végső soron olyan rossz. Legalábbis ha nem QT rendezi a filmet akkor csak rosszabb lehetett volna. Ő kihozta belőle amit tudott, de még ő is elismeri, hogy ezzel picit mellényúlt, ez a leggyengébb filmje.


Nem hiába, korunk egyik, ha nem a legnagyobb rendezője és nekem abszolút kedvencem, illetve az ő filmjei amik az abszolút kedvenceim közt vannak.


Ilyen szempontból egyszerre jó és rossz kijelenteni, hogy az utolsó, 10. filmje remélem, hogy magasan a legjobb lesz. :D


Az pedig vicc, hogy már hány filmjéért mellőzték legjobb rendezői oscar-t és legjobb filmnek járót. Remélem az utolsóval sikerül elnyernie. ;)

2022. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!