Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Omni-Man miért tette ezt?...

Omni-Man miért tette ezt? (Legyőzhetetlen/Invincible)

Figyelt kérdés

Spoileres kérdés!


Szóval az lenne a kérdésem, hogy Omni-Man miért ölte meg a Guardians of the Globe tagjait? Értem én, hogy az volt a küldetés, hogy a Föld csatlakozzon a Viltrumhoz, de ehhez minek kellett őket megölni? Ezzel csak azt érte el, hogy felhívta magára a figyelmet. Csak nekem tűnt logikátlannak ez a lépés?



2021. aug. 3. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez abból is fakadhat, hogy ő mögötte milyen háttér van, hogyan gondolkodik a csatlakozásról. Ami nekem lejött, hogy a Viltrum teljes behódolást vár el, ami lehetetlen addig, amíg a Földnek megvannak a saját szuperemberei. Az egész viltrumi elgondolás azon alapszik, hogy ők felsőbbrendűek mindenki másnál. Viszont ha a Földön is élnek szuperemberek, akkor ennek a filozófiának eléggé szembetűnőek a hibái.

Szóval a megölésük nem feltétlenül csak stratégia lehet, de megerősítése annak is, hogy egy viltrumi felsőbbrendűbb, hiszen ez az egész hitük a fizikai erejükön, erőszakon alapul. (Pl. amikor Omni-man mesélte, hogy a világukon tisztogatások indultak, hogy kiirtsák a gyengéket és ami maradt, az a tökély.)

2021. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, viszont így nekik esélyt sem adtak a behódolásra, pedig az embereknél erősebbek, így valamivel hasznosabbnak minősültek volna, fenyegetést viszont nem jelentettek, hiszen egyetlen viltrumi képes volt végezni az összessel. Úgyhogy nekem ez még mindig homályos. Kíváncsi vagyok, lesz-e szó erről a második évadban.
2021. aug. 3. 16:14
 3/3 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Csak jönne már a 2. évad. Meg az összes. Magyar szinkronnal.
2022. nov. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!