Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 2021-es iCarly tényleg...

A 2021-es iCarly tényleg nemigazán való gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Láttam pár videót, ahol olyanokat mondanak benne hogy bitch, meg láttam egy olyan jelenetet is ahol egy lány “hármasozni” akart Carly-val és Freddie-vel. Nem tudom mire érthette mert nem tudok angolul annyira, de elég egyértelműnek tűnt a jelenet. Miért raknak bele ilyeneket, hisz anno ez egy gyerekeknek készült sorozat volt.

2021. aug. 5. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy nézem 14+os a reboot szóval nagyobb gyerekeknek/tiniknek való
2021. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sorozat már azoknak szól, akik anno a rajongói voltak és azóta felnőttek. A színészek is 20+ évesek.
2021. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem gyerekeknek készült. Ugyanannak a közönségnek szánják, akik anno a régi iCarly-t nézték, ők pedig már mind 20 év fölött vannak.
2021. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hát én csak 20 vagyok és néztem az iCarly -t. Még a weboldalukra is fel voltam regisztrálva
2021. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, most ezzel mit akarsz? A magyar nézők mind fiatalabbak, mert az angol megjelenéshez képest később került műsorra nálunk az iCarly. De 20 évesen amúgy bőven benne vagy az eredeti korosztályban is. Az a lényeg, hogy nem kistiniknek szánják úgy, mint a régi iCarlyt.
2021. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm
2021. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!