Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Daenerysre melyik illik...

Daenerysre melyik illik leginkább az alábbi karaktertípusok közül?

Figyelt kérdés

Az alábbi, filmszereplőkre vonatkozó személyiségtípusok közül melyik illik leginkább Daenerys Targaryen karakterére a Trónok harcából?

Megjegyzsé: tudom, hogy ezek közül a sztori egy-egy pontján több is illik rá, vagy akár mind, engem az érdekel hogy nagy összességében melyik az amelyikkel cégül leginkább azonosítható.

A kifejezések némelyikéhez magyarázat, ami nem egyértelmű:

- damsel: a megmentésre szoruló királylány karaktere

- paragon: a jóság megtestesítői, az igazság bajnokai (ilyen karakter pl. Wonder Woman)



2021. aug. 8. 23:31
A kérdező szavazást indított:
főellenség, nemezis
bűnbak
femme fatale
mesteri szónok
mesteri manipulátor, intrikus
damsel
paragon
tisztán gonosz
bukott hős
egyik sem / egyéb
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Talán egyik a sok közül.
2021. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
A 8 évad alatt valamennyi opciót megélte. Igaz, én a 8. évad második felét ignoráltam, de teljesen. Vagy , ha nagyon muszáj , akkor a következőt gondolom röviden a befejezésről. Drogon elvitte Danyt messzire, hogy ott valaki újraélessze.
2021. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Vadfeminista ikon, a Greyjoy-nővel együtt (herélt férfiak serege, "All men must die", őutána nyáladzó lovag a barátzónában, és az élcelődés azon hogy Theon-t kasztrálták).
2021. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!