Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon mit tehetett vele?

Vajon mit tehetett vele?

Figyelt kérdés
Unellával Gregor miután Cersei rábízta..Én csak a sorozatot néztem.

2021. aug. 11. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnt, hogy mégerőszakolta. A könyvekben ez már nincs benne.
2021. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oh köszi
2021. aug. 11. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell nagy képzelőerő ahhoz, hogy az ember rájöjjön arra mit történhetett azzal, akit egy óriás zombi kezeire bíznak. A nemi erőszakot kizárnám, de kit tudja?! De hogy kínok közt halt meg, abban biztos vagyok.
2021. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem zárnám ki, mert Cersei úgy köszönt el tőle, hogy ó ma még nem fogsz meghalni, még nagyon sokáig nem. Úgyhogy bár a végére már biztosan gyötrelmes halála volt, én mégis inkább a folyamatos erőszakra szavaznék.
2021. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy megerőszakolta. A könyvekben ez azonban valóban nincs benne.
2021. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Egy zombi aki "nemierőszakol" :D gratulálok a képzelőerőtöknek :D ezt is pontozzátok le, nekrofil banda. Megtehetném hogy én is lepontozom a válaszaitok, mert netto marhaságnak gondolom, de ha szerintetek egy zombi képes nemi erőszakot elkövetni, legyen úgy. És most a nemi erőszak "hagyományos" módjára gondolok.
2021. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, én nem pontoztalak le, de ha magát a sorozatot tekintjük, és a főveréb munkásságát, a bűn miatti bűnhődést ami mindenkinél valami szexuális szálon alapult akkor szerintem inkább következtethető belőle ez semmint, hogy pl szálanként tépkedte ki a haját vagy ilyesmi :D Gregor meg nem volt szó szerint zombi ezt nem is tudom honnét veszed. Tudott követni minden utasítást, és hallgatási fogadalmat tett. Az utolsó részből pedig ki is derül, hogy volt saját akarata és döntési képessége.
2021. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne erőszakolhatta volna meg? Ha nem is ő maga, de valamilyen tárggyal simán. Ez is a kínzás egy fajtája.
2021. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az erőszak olyan formájára gondoltam, mint a vizes kínzás, amit meg is tettek vele, vagy a fojtogatás, estleg végtagok törése, csonkítás. Na de hogy "meghancurlécezi" ááá, nem tudom. Külföldi írásokban, maga az író(k) is zombiként utal rá, de hogy nem élt az tuti. Az ölés maradt talán az egyetlen automatikus funkció nála.


Amúgy a septa Unella karaktert alakító színésznő nyilatkozata erről: [link]

2021. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!