Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik játszhatnák egy új Monte...

Kik játszhatnák egy új Monte Cristo grüfja film főszrepeit?

Figyelt kérdés
Ha készítenének egy modern, a korábbiaknál könyvhűbb, nagy költségvetésű feldolgozást (filmet vagy minisorozatot) a Monte Cristo grófja c. regényből, akkor milyen színészeket látnátok szívesen a főbb szerepekben?

2021. aug. 17. 11:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a kérdésben elírtam, szóval Monte Cristo grófja, nem "grüfja", elnézést! :D
2021. aug. 17. 12:05
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
A mai világban? A főszereplő csak színes bőrű lehet vagy nő.
2021. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Monte Cristo - Chris Hemsworth

Valentina Villefort - Millie Bobby Brown

Fernand Mondego- Leonardo DiCaprio

Faria abbé- Sir Anthony Hoppkins

Jacopo- Jamie Foxx

Villefort- Christoph Waltz

Albert Mondego- Timothée Chalamet

Napóleon- Russell Crowe


vagy a rendező úgy dönt, hogy


addig még nem annyira ismert színészeket szerződtet.


Az én tippem ez lenne!

2021. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Na végre, egy értelmes válasz, köszi!

Érdekes amúgy, amit írsz. Én pl. Chris Hemsworth-t nem tudom elképzelni Monte Cristo-ként, túl nagydarab és nem elég intellektuális kinézetű (ezzel persze nem azt mondom, hogy hülyének néz ki, egyszerűen csak más karakter). Akkor már játszahatná inkább őt DiCaprio. Persze bárki is alakítaná, kérdéses lenne a CGI megfiatalítás minősége a sztori elejéhez.

Millie Bobby Brownt sem tudom elképzelni, mint Valentine. Az én javaslatom Anya Taylor-Joy.

A többivel viszont egyet tudok érteni, bár még Anthony Hoppkins lehetne az abbé helyett Noirtier de Villefort is (bár a legjobb lenne az ő szerepére Clint Eastwood).

2021. nov. 7. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!