Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lake Mungot miért tartják...

A Lake Mungot miért tartják jó filmnek?

Figyelt kérdés
Olvastam pár kritikát, hogy hú ez aztán milyen pöpec horror, meg nagyon félelmetes blablabla. Most megnéztem, és azon túl, hogy baromi unalmas, semmi félelmeteset nem találtam benne. Valaki magyarázza már el nekem please hogy egyáltalán miről szól ez, és mitől kéne benne annyira félni?

#Lake Mungo
2021. aug. 18. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért az megvan, hogy nem mindenki ugyanazt találja félelmetesnek vagy jónak, amit te is?
2021. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, arról hogy jó vagy nem jó lehet vitatkozni, de parafaktor az más tészta. Mutogatnak ilyen szellemes képeket, most ettől kéne bárkinek megrémülni?
2021. aug. 18. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne alapból a szellemektől bárkinek megrémülnie? Ha léteznek szellemek, akkor az azt jelenti, hogy létezik a halál utáni élet és a rettegés helyett inkább mindenkinek örülnie kéne. De a szellemes horrorokban a szellemek létezését úgy kezelik mintha véget érne az életük. Pedig ha meg is halnak, akkor eleve a szellem léte a biztosíték rá, hogy tovább fognak létezni, szóval mitől félnek?
2021. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!