Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi Nagy pénzrablás szereplőkről?

Figyelt kérdés

-Tokyo

-Nairobi

-Stockholm

-Berlin

-Palermo

-Denver

-Rio

-Lisszabon

-A professzor

Köszi, ha mindenkiről leírod



2021. szept. 5. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A VÁLASZOM SPOILERT TARTALMAZ!!!


Tokyot az elején nem igazán szerettem, sokszor került miatta szarba a csapat, viszont az ötödik évadban nagyon megszerettem és sokkolt a halála

Szerintem Nairobi abszolút a legjobb női karakter a sorozatban, imádtam minden jelenetét, a halálát szintén végigbőgtem

Stockholm az elején nem volt szimpi, de mikor összejöttek Denverrel és Stockholm lett nagyon megkedveltem

Berlint az első két évadig utáltam, de mostanra a kedvenc szereplőm lett, imádom a stílusát, a szinkronját, és mindent ami hozzá köthető, a halálán én nem sírtam egyrészt mert akkor még annyira nem kedveltem, másrészt a betegsége és amiatt, hogy feláldozta magát a többiekért inkább hősi halálnak tartom az övét (pl Nairobié vagy Osloé sokkal méltatlanabb volt)

Palermonak vannak jó viccei és néha jókat röhögök rajta, Nairobi halála után nagyon szimpatikus ahogy bánik Helsinkivel, de ezt leszámítva egy önző arrogáns szemétnek tartom:))

Denver szintén nagy kedvencem a sorozat eleje óta, imádom a röhögését, és azt a néha kicsit primitív de mégis nagyon érzelmes és gondoskodó jellemét

Riot valahogy nem nagyon szeretem, most az utolsó évadban kicsit ő is közelebb került hozzám, de még mindig nem a kedvencem, főleg hogy a világon semmit nem tett Gandia szökése ellen

Lisszabonért rengetegen odavannak nekem ő se nagy kedvenc, iszonyatosan bárornak tartom, amiért végig kitartott a Professzor mellett és a halált is bevállalta volna érte, de számomra sok nála szerethetőbb karakter van a sorozatban

A Professzor szintén az egyik kedvencem, nagyon bátor, intelligens, bármit megadna a bandáért és nekem iszonyatosan cuki azzal a kis visszahúzódó jellemével❤️

2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Neked mi a véleményed róluk?
2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ITT IS VAN SPOILER


Tokyotol eleinte rámjött a migrén, de az ötödik évadra főleg az utolsó részre egy teljesen más lányt kaptunk, ezért elegge megrázott a halála



Nairobi volt az egyik kedvencem, egy csupasziv de belevaló lány, ahogy Gandia kivégezte azon a mai napig nem jutottam túl


Stockholm nekem eléggé pipogya, próbál közéjük tartozni de ArTuRitÓnak igaza volt: ő csak egy titkárnő



Berlin egy legenda számomra, ahogy feláldozza magát és amilyen jó vezető volt, a karizmája, szinkronja, imádtam.


Palermo eleinte semleges volt, de aztán rájöttem hogy az összes szereplő közül vele tudok a legjobban azonosulni. Nem merek szeretni senkit, de a szívem mélyén nagyon tudok ragaszkodni, viszont ezt elnyomom egy Palermóéhoz hasonló stílussal. Őszintén szólva nagyon meglepett hogy ennyire illik ram a személyisége. Tudom hogy így most egy s*ggarcnak hisztek hirtelen, mert elismerem hogy nem egy csupaszív angyal, de akkor is nagyon durvan hasonlítunk, nekem örök kedvenc. Ja, és a szinkronhangjába szerelmes vagyok



Denver röhögésétől én is elkezdek röhögni, ráadásul pont ugyanugy mint ő :D mikor bejött ez a lcdp orulet, találkoztam utána a többiekkel, nevettem valamin, rogton mondtàk hogy ez tiszta Denver volt xdd. Kicsit neha együgyű/forrófejű, de nagy szíve van, szeretem



Rio nekem semleges volt elég sokáig, haragszom hogy csak úgy hagyta megszökni Gandiát. Viszont az ötödik évadra inkább megszerettem mint nem.


Lisszabont jobban szerettem nyomozóként, nem nagyon tudtam megszokni rablóként



És a professzor pedig szinten hatalmas kedvencem, ezzel a neha neha esetlen, visszahúzódó úriember stílusával miközben egy hatalmas koponya, engem abszolút megvett

2021. szept. 7. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én Monicát és Palermot kedvelem, a Professzort is, Tokyo-Rio párost az elejétől fogva nem szeretem. Nairobi is kedvelhető abszolút, Denver semleges. Berlint és főleg Tatianát nagyon bírom a visszaemlékezésekben. Raquel szintén semleges, egyre szürkébb, jelentéktelenebb lett, csak az elején volt jó karakter. Aliciát nem soroltad, de nekem ő a nagy kedvencem amióta feltűnt a sorozatban, imádom a stílusát, amilyen badass, határozott, okos.
2021. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Egy hónapos a kèrdès, de azèrt leírom:

Ja, ès spoler veszèly az 5. èvad közepèig!!!

Tokyo: őt utálom a legjobban. A rablás közben törtènt hibák 90%-èrt ő a felelős. Szerintem egy arrogáns, idegesítő, önző P*csa. Majdnem pezsgőt bontották a halálakor. A hozzá kapott előzmènyszál a halott pasijával mèg ellenszenvesebbè tettè, alapból egy gyilkos. A csapatban amúgy semmi szükség rá, csak a Sz*Rt keveri.


Nairobi: viszonylag kedveltem, mert kedves, ès szerethető karakter. Viszont a folytonos feministáskodásával kezdett idegesíteni. Igazából örülök, hogy meghalt, az ő halála tökös húzás volt a sorozattól.


Stockholm: elèg idegesítő karakter, az elején semleges volt, de baromi rossz anya, ès mèg ő volt mèrges Denverre, hogy nem akarja magával vinni.


Berlin: mint karakter, izgalmas, de nem szeretem a szemèlyisègèt. Olyasfèle, akit szeret utálni az ember. Igazi főgonosz típus, elèg badass azt meg kell hagyni.


Palermo: kedvelem, bár nèha elèg p*cs tud lenni, de legalább kimondja az igazat.


Denver: a nevetèse baromi idegesítő, amúgy kedves, èrzèkeny, de nagyon forrófejű. Szerintem már règ halottnak kène lennie a liftes gránátos akció után Rioval együtt. Nem is èrtem mièrt volt rá szükség a csapatban, plusz ember okè, de semmit sem tud.


Rio: rá tènyleg szüksèg volt, de elèg idegesítő ő is. Folyamatosan csak nyafog, elèg nyápic. Persze ő nem fegyveres ember, de akkor eleve minek szállt be? Ès a saját, ès Tokyo hibája volt, hogy elkapták, mert nem követte a professzor utasításait.


Lisszabon: èrdekes volt a szála a professzorral, de nyomozókènt sokkal jobban szerettem. Ahogy már előbb is írták, valahogy tènyleg szürke ès jelentèktelen lett.


Professzor: na, ő egy nagyon jó karakter. Olyan vicces az egèsz karaktere, a meg nem èrtett zseni, aki nèha mègis olyan esetlen. A jó emberi tulajdonságai megvannak, kedves, fontos neki az emberi èlet, mègis törvènyen kívüli. Szerintem abszolút szerethető, ès izgalmas karakter.


Őket nem kèrted, de mondom:

Helsinki: ijesztőnek nèz ki, de belül tènyleg èrzèkeny, szeretem a karaktert. Ő a kedvencem a bentlèvők közül, akik jelenleg èletben vannak.


Moszkva: az egyik kedvencem volt, kár hogy meghalt. Szerintem a professzoron kívül ő a legszerethetőbb a rabló bandából.


Manila: szerintem nagyon erőltetett a jelenlète, egyáltalán nem szimpatikus. Szerintem csak arra kellett, hogy nèha bedobják a transz tèmát, de ennyi. Ès amit az utolsó rèszekben denvernek mond, hát mi a...


Alicia Sierra: abszolút a kedvencem az egèsz sorozatból. Valahogy számomra az ő drámája a legmegèrthetőbb, egy igazi vadállat, badass női karakter. Egyszerre nagyon nőies, vègtère is mi nőiesebb a terhessègnèl? Másrèszt,okos, nem forrófejű, ès nagyon kegyetlen, a jó èrtelemben. Szerintem jobb nyomozónő, mint Rachel volt.

2021. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

Hát 5-ös...

Neked elég siralmas életed lehet, hogy minden idegesít, mindenkit utálsz. Csak akkor mi a szarnak nézed végig a sorozatot, ha 1 nyomozón kívül mindenkit meg tudnál fojtani xd ...

2022. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!