Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszett a...

Nektek, hogy tetszett a Lucifer vége?

Figyelt kérdés

Nem akarok spoilerezni itt, szóval, aki még nem látta a válaszokat NE OlVASSA EL.


Szerintem borzalmas volt. Mármint végig bőgtem, de én mindenen is sírok, viszont itt egyrészt már a 'nenenenenene' érzés miatt folytak a könnyeim.


És igen egész éjjel azt a * néztem.



2021. szept. 11. 08:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4.


ez is mindegy.



"5. Amit már ti is leírtatok. Ha korábban kénye-kedve szerint utazgathatott a pokol és a föld között Luci, illetve amennyiben Amenadiel is megteszi a menny és a föld között, úgy miért nem lehetett volna úgy intézni, hogy részt vegyen Cloe-ék életében. Oké értem, hogy a pokolban máshogy telik az idő, de ahogy régen a démonok kínozhatták őket, úgy Luci parancsára segíthettek volna az elkárhozott lelkeknek megtalálni a kiutat, amíg Lucifer a családjával van."


Azért, mert Rory ezt kérte, mert így lesz ő is az, aki akar, és Luci is így jön rá a hivatására. És ez csak pár pillanat az életökből, az örökkéhez képest semmi.



"6. Nem is értem Rory szomorúságát az anyja halála miatt. Meg az egész hisztijét, hiszen így is úgyis örökké együtt lehetnek, mint egy boldog család. Ugye Rory bármikor lemehet a pokolba hozzájuk, szóval egész életében lemehetett volna meglátogatni az apját."


Előző válasz, az a baja, hogy apja nincs ott, és akkor azt se tudta még, hogy hol van.

Meg még szomorú attól, hogy látsz egy halált, hogy vége a földi életének, kimegy belőle az élet...



"7. Az angyalok egyáltalán nem öregszenek, vagy csak nagyon lassan az oké. Viszont ott van Rory, vagy Charlie. Ők meddig fognak vajon öregedni? Ha öregszenek, márpedig igen, akkor ők meg is halhatnak? Ha igen, akkor Rory hogy tud utazni a mennybe vagy a pokolba? Elvégre a halandók érzékenysége nem bírja se lent se fent. Tehát érdekelne meddig tart az öregedésük."


Egy ideig öregszenek, gondolom, kb 30-35-40, annyi idős többi is, a test onnan öregszik jobban kb. Meghalnak, vannak angyalt ölő fegyverek, halt meg angyal.



lehetett volna ez is egy két részes evad amúgy, sűrű lett néha.



+1: ez a jelenet se így került be, Chloé kopogásával, egymásra nézésével vége, igazából tovább volt, tök természetesen bemegy és leül, ami azt sugallja, hogy titokban feljárt Luc legalább Chloehoz. Bár érdekes lehetett egy 70 éves nénikével...

Chloe a munkájában kiteljesedhetett, Luci is csinálhatta, és aztán együtt. A tisztán hepi amúgy unalmas. Nekem himym vége is azért jött be, mert nem hepiend, hanem életszagú.

Vagy Greys anatomy ban Derek halálával se lett hepiend,mégis nézhető, és valakinek talán vigasz is.

2021. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!