Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harcában a szajhák...

A trónok harcában a szajhák milyen módszert alkalmaztak, hogy ne essenek teherbe? Abban a korban volt már fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne estek volna teherbe?

Robert királynak is volt egy rakás fattyú gyermeke szajháktól, Ned is azt mondta hogy Jon egy szajha fia.

2021. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltak kezdetleges abortusz módszerek, a könyvben említenek egy holdtea nevű italt, amit közvetlen az aktus után kell meginni.
2021. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

holdtea

[link]

2021. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki úgy esett hogy megesett... nem láttad azt a részt, amikor a bordélyban minden csecsemőt... csak mert Robert király fattya lehetett? A gyermek elhajtásra pedig fentebb írtak választ. Szerintem a nemkívánatos terhességre ősidők óta van válasz a nők körében. Mindig volt egy idősebb vajákos aki járatos volt a témában.
2021. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy voltak olyanok akik teherbe estek, de voltak olyanok is akik nem, voltak emberek akiknek egy csomó fattyuk volt szajháktól, de azért rengeteg szajha szerepelt a sorozatban, és sok nem esett teherbe. Pedig annyi férfival könnyen megeshet...
2021. szept. 15. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Már leírták, hogy miért nem.
2021. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Tesó... holdtea. Elolvastad az előző válaszokat?
2021. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy attól, hogy a könyvben nincs leírva/a sorozatban nincs bemutatva egy random szajháról, hogy teherbe esett-e, attól még nyugodtan születhetett akár korábban, akár később egy csomó gyereke.
2021. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam, csak arra válaszoltam hogy tudom hogy megesett velük hogy teherbe estek. Csak azért nem mind, és erre voltam kivancsi hogy azt hogy akadályozták meg. De akkor értem, holdtea
2021. szept. 15. 18:45
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

"Csak azért nem mind"

Tudod a való életben sem lesz minden szexből gyerek...

2021. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!