Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A magyar mozikban 2021....

A magyar mozikban 2021. október 21.-én debütáló "Elk*rtuk" című film (alább a link) szerintetek sikeres lesz?

Figyelt kérdés

Siker alatt azt értem, hogy a film képes lesz visszatermeli magának a készítésének költségeit...


Vagy netán közönségsiker lesz?


Elk*rtuk: [link]



2021. szept. 18. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Sikeres lesz
Bukta lesz
Valahol középen...
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem igen, és remélem, vidéken is fogják adni. Bár én simán felmegyek Budapestre csak a film miatt is. :)

Az előzetesek amúgy baromi jók, és én kötelezővé tenném a mai fiataloknak is, akik szerint Gyurcsótány "marha jófej". Lássák csak, milyen "jó fej" volt a hatalma alatt is. Én átéltem azt az időszakot, láttam egy-két tüntetést is (fenn tanultam és dolgoztam akkor a fővárosban), bár pont az okt. 23-i eseményeket csak tévéből követtem. Plusz sajnos a családom is megsínylette Gyurcsány "jótetteit". És nemcsak az én családom.

2021. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
1-es vagyok, gondoltam, hogy nem fog tetszeni a sok baloldalinak, hogy várom a filmet. Nem baj. Már megszoktam. Ez egy szabad ország. XD
2021. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Várom nagyon. Azóta szeretek moziba járni, mióta a hollywoodi filmek is nyíltan politizálnak és végre kukáztak minden metaforát. Remélem valahogyan az Elk*rtuk c. filmbe is beleszőnek némi identitáspolitikát, mert az a a kedvenc politikai témán. Imádom!!! Azért járok moziba, mert csak a politika érdekel. Egyszerűen nem tudom megunni. Ha tehetném, akkor 0-24-ben propaganda filmeket néznék. Imádom mindet!!! Remélhetőleg ha már Muskék kifejlesztik az agyba ültethető chipet és mesterséges szemet, akkor ez megvalósítható lesz.
2021. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Bírom amúgy, hogy a baloldali kifejezés alatt a sok elvakult Fideszes egyes egyedül Gyurcsányt értik, ebben mutatkozik meg, hogy a Fidesz gyűlöletkampánya sajnos sikeres. Telibe lesz@rom Gyurcsányt és eszem ágában nem lenne őt támogatni, mégis ezerszer inkább baloldalu vagyok, mintsem jobb.


Csak a buta népet meg lehet vezetni, mivel a Fidesz kezében van a hatalom, többnyire az jut el az emberekhez, amit ők közvetítenek.


Pont ezért lesz sikeres a film is.


Mintha nem létezne normális értékrendű, VALLÁSOS (!!!) baloldali ember. Kizárólag csak végletekben tud sok ember gondolkodni.


Ajánlom nektek Márky Zay Péter nyilatkozatait.


Az, hogy valaki baloldali, még nem zárja ki, hogy vallásos legyen. Az, hogy valaki baloldali, nem azt jelenti, hogy Gyurcsányt támogatja.

Az, hogy valaki baloldali, nem azt jelenti, hogy tárva-nyitva lesz az ország és özönlenek majd be a migránsok meg a terroristák, de pár plakát és reklám a tv-ben és mindenkit behülyít a Fidesz, nem beszélve arról, hogy dugig van hazugsággal és mindent bekajálnak az emberek... Ahelyett, hogy utánajárnának és nem birka módra viselkednének.


Nem azért lett lepontozva xy, mert jobb oldali, hanem, mert butaságot állít.

2021. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Azért a közönségre kíváncsi leszek, mert biztos hogy nem a tipikus moziba járó fiatal réteg fog megjelenni.
2021. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha megegyeznek a kalóz oldalakkal hogy nem töltik fel a filmet egy jó ideig (Mint Árpa Attila az Argo 2 esetében) akkor nagy eséllyel sikeres lessz, ellenkező esetben viszont azonnal fel fog kerülni és a többség megnézi otthon
2021. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Biztosan sikeres lesz. Annyi embert érdekel már csak a témája miatt, amennyit valószínűleg még soha egy film sem.


Hogy jó lesz-e, az mellékes a bevétel szempontjából.

2021. szept. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!