Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Kelenföldi Etele Plázában...

Az Kelenföldi Etele Plázában már kinyitott a mozi?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30. a nyitás
2021. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg teszt vetítések zajlanak amikre azokat hívják meg, akik a pláza partnerei. Úgy hallottam azért, mert volt valami gigszer egy digitális rendszerben. Nem tudom pontosan mi lehetett az, de ha tippelnem kéne, a jegyeladási rendszer lehet a ludas, abból kiidnulva, hogy a pláza appja is döcögősen indult, meg hogy nem engednek be nézőket annak ellenére, hogy a megnyitás miatt igen nagy volt az érdeklődés, ha a mozi üzemeltetése döntött volna a privát vetítések mellett annak ellenére, hogy minden készen áll a nyitásra, borzasztó üzleti döntést hozott.
2021. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, remélhetőleg akkor 30-tól az új Bond filmet is leadják.
2021. szept. 21. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy közbeszólok, de az ugye mindenkinek megvan hogy Covid van továbbra is? Pláne hogy az oltottak is ugyanúgy elkapják már? Szerintem pont hogy hamarosan ott is zárni fognak a mozik ahol egyelőre még nyitva vannak. Hatalmas felelőtlenség lenne pár ember másfél órás szórakozásáért emberéleteket kockáztatni. Nézzétek otthon a Fekete Özvegyet meg a többit.
2021. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fognak zárni.
2021. szept. 21. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, közben voltam egy tesztvetítésen és értem már, hogy miért nem nyitott még ki a mozi. Nem hozom nyilvánosságra, maradjunk annyiban, hogy vannak még gyerekbetegségei. Szerencsére nem nagyok, hamar ki lehet kupálni, így a nyilvános vetítéseken már remélhetőleg nem lesz gond. Magával a film levetítésével nincs gond, nem kell attól tartani, hogy rossz lesz az élmény.
2021. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyugodtam kiirhatod ez egy anonim oldal.
2021. szept. 24. 07:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A technika maradéktalanul készen áll a nyitásra, inkább a személyzettel van probléma. Végig mentünk az egész folyamaton, a jegyvásárlással kezdve, majd büfé, aztán a jegy leolvasása. A jegyeladáskor egymástól kérdezgetnek, hogy mire kell kattintani. A büfé jól működött, de aztán a jegyen lévő adatokat félrenézték. Nem hibáztatom őket, hárman voltak összesen, mindegyik oda ment ahova kellett, vagy a pénztárba, vagy a büfébe, vagy jegyszedőnek, nem volt konkrétan megmondva, hogy kinek mi a feladata. Ha lenne konkrétan pénztáros, büfés és jegyszedő, akinek csak ez a feladata, jobban menne. Remélhetőleg ez nyitásra beáll, és többen is lesznek rá, nem csak hárman, különben borítékolható lesz a fennakadás. De ha már bejutottál a terembe, a filmélmény rendben van, a székek kiválóak és hátra tudsz dőlni velük úgy, hogy nem zavarja a mögötted ülőt. Reklámok egyelőre nincsenek, csak 4 előzetes, aztán jön a film, nem tudom ez a teszt miatt van-e, vagy még nem vett senki se reklámidőt, de nem húzzák az időt, így érdemes lesz időben érkezni a terembe, legalábbis az első napokon.
2021. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nem nagy gond, nagy részük még tizenéves, szerintem elég ügyesek lesznek és belejönnek majd.
2021. szept. 24. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetemistáknak tűntek nekem. Ma megyek ismét, meglátjuk mennyit fejlődtek tegnap óta, az volt az első tesztnap (legalábbis nekünk), a tapasztalataim megkapták. Vasárnapig tesztelünk, hogy mi utána a menetrend azt nem mondták. Mindent, tehát jegyet "veszünk", majd büféárut is (0 Ft-ért, de a folyamatot tesztelni kell), beléptetnek, aztán a vetítést. Az csak bónusz, hogy közben látunk egy aktuális mozifilmet.
2021. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!