Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Erre tudtok magyarázatot?

Erre tudtok magyarázatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Harry Potter és a Halál ereklyéi. Amikor Harry-t kihozzák a Privet Drive-ról, honnan tudták a halálfalók, hogy aznap este fogják kihozni?


Mert ha valaki elárulta őket a Rend tagjai közül, akkor azt is elmondta volna, hogy hét Potter lesz. Ezt viszont nem tudták a halálfalók.


Köszi előre is a válaszokat.



2021. szept. 29. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kilett mondva a könyvben, hogy Piton szedte ki valahogy Mundungusból.

De már régen olvastam.

2021. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen, Mundungus árulta el őket. A hét potteres tervet is beköpte, ha jól emlékszem, csak rossz kísérőt mondott, hogy kinél lesz az eredeti.
2021. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapból Piton ültette el Mundungus agyában a 7 Potter ötletet. Mikor az első gekezetben Voldemort meg a halálfalók beszélgetnek, Piton mondja hogy nem a szülinapján, hanem előbb hozzák ki, a szülinapi időpont csak megtévesztés. Szerintem Dumbledore portréja volt aki momdta Pitonnak, hogy mit hogyan csináljon, hogy Harryt is védje de Voldemort se jöjjön rá. Mundumgus csak leleplezte azt, hogy nem ő az igazi Harry a 7 közül, mikor dehopponált (később mondja, hogy bepánikolt, mert Voldemort rájuk támadt).
2021. szept. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

gekezet=fejezet


az előző voltam

most újraolvasva látom, van benne félrepötyögés azért, de nézzétek el, mert a gyerekeim mem igazán hagytak aludni az éjjel😅

2021. szept. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
4-es jól mondja, Dumbledore portréja találta ki a tervet, aki ezt megosztotta Pionnal, és azt tanácsolta, hogy Mundungus-nak mondja el, közben alkalmazzon rajta konfúziós átkot. De közben Voldemortnak az időpontot el kellett árulni, hogy Piton ne keveredjen gyanúba a Nagyúr szemében. Csak a lényeg maradt titokban.
2021. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!