Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A South Parkban miért mindenki...

A South Parkban miért mindenki a meleg párokat szereti?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,semmi bajom velük. Nem vagyok homofób,csak nem értem,hogy pl. Craig és Tweek párosát miért kedvelik annyian,szerintem amit ők csinálnak alapból kéne egy párnak(mármint megnyugtatják a másikat,ki állnak mellette meg hasonlók)

Craigből én ki nem néztem volna ,hogy meleg,sőt a rész elején még a csajokról dumált..

De ami jobban idegesít,hogy vannak akik össze akarják hozni Stant és Kylet.

Én személyszerint Kylet nem bírom de alapból nem tudom elképzelni,hogy meleg pláne nem Stannel. Ő tökéletesen illik Wendyhez és ennyi.

Így már bárki összejöhetne bárkivel ennyi erővel...



2021. okt. 5. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Az az epizód a "shipper" jelenség paródiája, mikor azon élvezkednek emberek, hogy olyan karaktereket helyeznek romantikus kapcsolatba fantáziálás szintjén, akiknek semmi közük egymáshoz. Ennek pedig van az a szintje, hogy akiben ott van a kis homoerotikus hajlam, az egynemű párokról is fantáziál. Nyilvánvaló, hogy ezt egy hetero ember nem teszi.
2021. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

nYiLvÁnVaLó, HoGy EzT eGy HeTeRo EmBeR nEm TeSzI. Te még nem voltál az interneten.

South Park fandomban nem vagyok benne, de valószínű, hogy ott is az a helyzet, hogy szinte nincsenek is női karakterek.

2021. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Tweek és Craig az egy paródia rész volt arra,hogy mennyire rossz az, amikor szerencsétlen pl. Bts tagokat shippelgetik és kényszer kapcsolatba (fanservise) hozzák őket. Ez a rész azt akarta feldolgozni,hogy milyen nyomasztó, leépítő és toxikus ez a társadalmi nyomás. És igen igazad van. Craig nem meleg,de kénytelen kelletlen, azért hogy ne közösítsék ki, hogy ne legyen hátrányban,tűrni. A fandomnak ezt nem sikerült megértenie és ahelyett,hogy rádöbbentek volna,hogy basszus ezt be kéne fejezni,inkább csak megerősödött a creek shipperek tábora. Sajnos,pedig a probléma valós.

Azt mondjuk nem értem,hogy a készítők miért engedtek a shipperek tömegeinek, szerintem miután levették, hogy az üzenet valahogy kikerülte őket. Szerintem ott le is kellett volna zárni az egészet egy szakítással és túl és lépni az egész témán. (Amúgy szerintem onnantól valahogy nem is az igazi az egész sorozat.)

2021. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!