Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad-en olvasható történet...

Wattpad-en olvasható történet érdekel valakit? Egy meleg párkapcsolat a fő témája, úgyhogy nem ajánlom mindenkinek. De aki kedveli a témát, elküldhetem neki privátban.

Figyelt kérdés
Igen, tudom elég ciki, hogy gyakori kérdéseken híresztelem a történetemet. Ne ítéljen el senki ezért, azért pláne ne, mert egy meleg párkapcsolatról írok. Én egy teljesen normális, épelméjű, heteroszexuális, egészséges lány vagyok. De ha valakit érdekel a sztori itt egy kis összefoglaló: Történetünk egy teljesen átlagos 17 éves fiúról, Noelről szól. Egy dologban különbözik a "normától": homoszexuális. Emiatt nem csak családi problémákkal küzd, de szociálisan kirekesztett is. Úgy érzi, mindenki utálja és személy szerint ő is utál mindenkit, kivéve legjobb (és egyetlen) barátját, Milát, aki egy vele egykorú lány. Azonban ez hamar megváltozik, amikor az osztályuk az új cserediákot, egy angliai Daniel nevezetű fiút köszönthet köreiben. Noelnek nem csak az újdonsült lakótársával -mivel az ő családja szállásolja el- kell szembesülnie, hanem azzal a ténnyel is, hogy igenis létezik a szerelem. Vajon Noel érzései célba találnak az angol fiúnál? És ha igen, milyen lesz a kapcsolatuk? Rózsaszín, édes cukormáz vagy tragikus végbe fullad?

2016. jún. 3. 22:37
1 2
 1/14 PresidentEvil ***** válasza:
100%

"Ne ítéljen el senki ezért, azért pláne ne, mert egy meleg párkapcsolatról írok. Én egy teljesen normális, épelméjű, heteroszexuális, egészséges lány vagyok."


Ha mentegetőzöl a saját írásod miatt, az már régen rossz. Mi szükség van rá? Megírtad, mert érdekel a dolog, akinek nem tetszik, ne olvassa el. Nem?

2016. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Engem érdekelne, szeretem az ilyen sztorikat :) És tényleg ne mentegetőzz, hidd el, vannak még olyanok a világban, akik szeretnek ilyeneket olvasni/írni.

El tudod küldeni priviben?

2016. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

engemet is érdekelne a sztori.

És az előttem szólóhoz hozzá tenném hogy nem érdekeljen a negatív kritika. Csak is a pozitív vissza jelzésekkel törődj.

2016. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem kell mentegetőznöm :) csak nem akartam, hogy homofób kommentjei árrasszanak el, hogy "fujj, de undorító, nem is vagy ember" láttam már rá példát.
2016. jún. 4. 10:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, ha már legalább 60-70%-ban befejezted, és a közeljövőben várható a vége is. Nem szeretek félkész történeteket olvasni, csalódás belemerülni valamibe, és aztán hónapokig várni a frissítésekre.


Egyébként, az előttem szólókhoz annyit hozzátennék, hogy a negatív kritika és a témája miatti értelmetlen pocskondiázás két teljesen különböző dolog. Lehet normálisan is véleményezni, ami nem tetszik, ha meg valakitől csak annyira futná, hogy fújjog, na azzal tényleg nem érdemes törődni.

2016. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szia!Engem érdekelne :D elég sok ilyet olvasok wattpadon :D
2016. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szia! Nekem is el tudnád küldeni? Érdekelne a sztory
2016. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is küldheted.
2016. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia!Nekem is küld el letszi
2016. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia.

Nekem is küld el létszi. :)

Nagyon sok ilyet olvasok és olvastam. Hetero, fiú létemre.

Nem szégyen sem az íása sem az olvasása.

A szégyen legyen azé, aki nem tud nyitott szemmel a világ felé fordulni.

Rafael

2016. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!