Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Story S10E07,...

Pelenkásfiú kérdése:

American Horror Story S10E07, ez most mi??

Figyelt kérdés

Valaki meg tudja mondani, hogy a 7. rész miért szól teljesen másról, mint az első 6?

Először azt hittem, rossz epizódot töltöttem le. :D


2021. okt. 6. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az évad meg lett felezve két önálló részre. Ezért is "double feature az alcíme", meg a plakát is utal rá.

[link]

2021. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért vicces, hogy 10 részt nem tudtak kitölteni egy történettel. :D

2021. okt. 6. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Majd ha a további évadokat is megnézed rájössz, hogy nem 10 részt, hanem több évet sikerült nekik kitölteni....
2021. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Ezt nem tudom értelmezni.

Minden évad másról szól.

2021. okt. 6. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Ezt én sem értem.


Egyenlőre ez az utolsó évad, miket kéne még megnézni?

És ez "antológia", ami azt jelenti hogy évad egy történet, az évadok nem függnek össze.

2021. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra utalhat #3, hogy a többi évadra is jellemző volt, hogy az első epizódokban felvezetett történet a közepére-végére általában meghalt, vett egy fordulatot, eldobott néhány elemet, és a maradékkal folytatta. Részben azért, mert az antológia jelleg miatt le kellett zárni a sztorit, de valahogy a nagyon ijesztő kezdetek egy langyos fináléval értek véget. Mintha a horror faktor csúcspontja nem a finálé lenne, hanem az évad eleje.
2021. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnéztett őket rájössz hogy van összefüggés a történetek között.
2021. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os

Értem.

Hát, igazából ez a sorozat mára önmaga paródiája lett, de az első pár évad jó volt.

Az első kettő és a negyedik érdemes a végignézésre, a többi csapnivaló. Talán még a hetedik ( Szekta) ami egy kerek történet, mondanivalóval.

2021. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!