Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Benneteket is dühített amikor...

Benneteket is dühített amikor a Rém Rendes Család című sorozatban Peggy hagyta ott Al-t és nem pedig Al Peggy-t?

Figyelt kérdés
Valahogy az addigi részek alapján arra számítottam hogy ha szétmennek akkor majd Al dobja ki Peggyt és nem pedig Peggy Al-t

2021. okt. 9. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon vicces, mert pont az imént tettem be újra ezt a részt háttérzajnak:DDD


Al gyakorlatilag 11 éven keresztül "fenyegette" Peggyt azzal, hogy elhagyja, mégsem tette meg. A rossz házasságuk adta a sorozat alapkomikumát. A valóságban egy férfi már rég kilépett volna ebből a kapcsolatból. Gondolj bele: Al keresi a pénzt, amit Peg magára költ, ő pedig éhezik. Nem kívájna már, etc. Ha Al hagyja ott, akkor az visszarepített volna a realitásba. Pont az volt a vicces, hogy Peg kitartott, gyakorlatilag semmire nincs gondja, mégis ő hagyja ott a férjét.


Egyébként pont ebben a hármas részben bizonyosodik be, hogy akármennyire is szidják, belül mégiscsak szeretik egymást :)

2021. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, egymást hergelték, míg nem maradt más választás Peg számára, mint lelépteti Al-t Van hogy a való életben is pillanatok alatt félresiklik egy könnyebb vita, és sokkal bonyolultabb dolog lesz a vége, mint ami eredetileg benne volt. A lényeg, ahogy azt előttem is írták, hogy minden piszkálódás ellenére szeretik egymást.
2021. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!