Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is azt szeretné, ha a...

Más is azt szeretné, ha a sorozatban a rendőrök/katonák kivègeznèk vagy elkapnák a csapatot?

Figyelt kérdés
Szinte már a legelejétől kezdve a rendőröknek "szurkolok", ès remèlem az összes bandatagot elkapják, vagy megölik. Más is így van ezzel?

2021. okt. 10. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha belegondolsz, nem teljesen tiszta eszközökkel bankrablók ellen nem mindegy? Mármint értem én, hogy a törvényt mindenkinek be kell tartani, de ha bankrablók ellen kell küzdeni, akkor inkább haljanak meg a bankrablók, mint a civilek vagy a rendőrök. A rendőr is lelőhet önvédelemből valakit büntetlenül, ha valóban jogos az önvédelem. Csak gondolj bele, hogy neked van bent egy szeretted és nem tudod megússza-e élve. Persze mi, nézők tudjuk, hogy ők nem akarják őket bántani, de ha egy külső ember lennél, aki ezt nem tudja, ugyanúgy semmi jót nem kívánnál nekik, bármi áron kiszabadítanád szíved szerint a túszokat.


Nekem is kettős érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban, többb szempontból is. Hátha tökösebb lesz a Netflix (amit kétlek) és elbukik a brigád.

2021. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11: 9-es és 10-es vagyok. Tippem szerint nem ússzák meg. Láthattuk az első rablás után mindenki elment a világvégére élvezni a pénzét, ám kiderült, hogy bizony ott is megtalálják őket. Szerintem ez arra utal, hogy nincsen hová menekülniük, soha többé nem lesznek biztonságban. Nem lenne kielégítő befejezés, ha mindenki elbujdosna a rablás végeztével.

Emiatt gondolok arra, hogy az egyedüli lezárás az lehet, ha mindenki meghal vagy sittre kerül...

2021. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tévedsz. Ez pusztán azért volt, mert alapjáraton ez egy spanyol sorozat (volt)bés a Netflix felvásárolta, mert felkapott lett. Alapjáraton ez egy 2 évadosra tervezett, BEFEJEZETT sorozat volt és a netflix folytatta és ahhoz, hogy folytassák valahogy el kellett megint jutnunk oda, hogy raboljabak. Ezt így oldották meg. Ez pusztán erről szólt csak.
2021. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nos, bármi is lesz, azèrt kíváncsi leszek. Azèrt mèg azt mindig nem èrtem, hogy 5 napon keresztül a tüntető tömeg mèg mindig akkora, mint egy fesztiválon... pedig most aztán tényleg elèggè keverik a sz@rt
2021. okt. 16. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!