Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek "A Csodadokt...

Mi a véleményetek "A Csodadoktor" című sorozatról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már egy hónapja lement a befejező rész. Nekem nagyon tetszett a sorozat, az első részektől néztem, nálam 10-ből 10 csillagos sorozat :). Nektek mi a véleményetek róla? Tanultatok belle valami újat?
2021. okt. 14. 22:05
 1/2 anonim válasza:

Én most nézem, nekem nagyon tetszik.


20/F

2022. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sityi Jácint válasza:

Az a hatalmas baj, hogy a remake remake-je. A (csodadoktor) első részét ( magyar 1.) nézve háttértelevizíózva is 24 részlet egyezést találtam a Doktor Murphy (The Good doctor) sorozattal. ( Csakádi háttér, apa megöli a nyuszit, reptéri gyógyítás - az első segélynyújtó a gyereknél rossz helyen tapintja az ütőeret, visszaemlékezés a vasúti sín mellett, testvérétől kapott szike stb.)

Tehát egy tescós dr. Murphy. Ez a tény nálam igencsak ront a sorozat renoméján. És mások is egyetértenek Doctor Murphy 8.5, Csodadoktor csak 7.1/10 az imdb oldalán.

Igaz a Dr. Murphy meg egy koreai sorozat alapján készült. Azt én felirattal nem vagyok hajlandó megnézni, szikronnal nincs meg. Kényeg lehet, hogy az amerikai változat is ilyen arcátlan koppintás, de ezt nem tudom, mivel azt nem láttam.

Persze ez csak egy ember véleménye

22/F

nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!