Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók, Sötétség kora...

Vámpírnaplók, Sötétség kora és sötétség öröksége kérdések. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

1. Stelena vagy Delena?

2. Klamille vagy Klaroline?

3. Melyik a kedvenc párotok?

4. Szerintetek melyik pár között volt a legszebb szerelem?

5. Stefan vagy Damon?

6. Ti szeretétek volna, hogy Stefan Katherine-nel legyen?

7. Elena vagy Katherine?

8. Klaus vagy Damon?

9. Kik a kedvenceitek?

10. Kik azok, akiket kifejezetten nem szerettek?

11. Melyik a kedvenc évadotok a vámpírnaplókból?

12. Stefan és Damon vagy Klaus és Elijah?

13. Vámpírnaplók vagy A Sötétség kora vagy A sötétség öröksége?

14. Ja, ez még eszembe jutott, melyik párt nem szerettétek?

15. Szerintetek a sötétség örökségébe Hope, Landon-nal, Ethan-nel vagy Clarke-kal lesz majd együtt végül? Vagy esetleg Josie-val, de ezt nem hiszem.

16. Ti kivel szeretnétek, hogy majd együtt legyen?

17. Szerintetek Penelope vissza jön majd? mert szerintem nagyon helyesek voltak Josie-val.

18. Ti melyik karakternek örülnétek, ha megjelene a sötétség örökségébe?

19. Nektek nem túl sok az a sok szörny, ami így a sötétség örökségébe benne van?

20. Ki az, aki bejön nektek ezekből a sorozatokból?

21. Mik a kedvenc jeleneteitek?

22. Mik a legszomorúbb jelenetek szerintetek?

23. Szerintetek ti melyik karakterekre hasonlítotók a sorozatokból?


Bocsi, hogy, ha sok a kérdés, én nagy rajongó vagyok és én szeretek ilyen kérdésekre válaszolni, írni is, és meghallgatni másokat, hogy nekik mi a véleményük. Meg ez jó figyelem elterelő is.



2021. aug. 21. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Lehet, fura, hogy válaszolók a saját kérdésemre, de hát én fura vagyok egyépként is, meggondolom titeket is érdekel az én véleményem, vagy tévedek ezzel kapcsolatban, de azért leírom.


1. Delena egyértelműen!

2. Na, ez már egy nehéz kérdés, mert én mind ketőt szerettem, de nekem Klamille jobban tetszett.

3. Nekem Klamille, de azon kívül még nagyon jó a Noralise, Posie, Freelin meg a Holarke.

4. Szerintem Kolvina. Szerintem ők tényleg nagyon szereték egymást. És nagyon jól működött a kapcsolatuk azon kívül, hogy Kol megölte Davinát, igaz, hogy meg volt átkozva, de azért mégis csak. Még úgyis, hogy Davinát nem nagyon bírtam.

5. Damon

6.Én teljes mértékben igen.

7. Katherine

8. Klaus

9. Katherine, Kol, Klaus, Freya, Cami, Nora, Nadia, Hope, Clarke, Lizzie, Penelope, Jenna, Anna, Pearl, Aiden, Gia, Rose. Trevor ő csak kevés ideig volt benne, de nagyon szimpatikus volt. És ez nem jó dolog, de Kai-t azt nagyon bírtam, ő olyan szórakoztató volt. Meg Rebekah-t is bírom. Meg még Logan is szimpatikus volt, ez lehet fura. Lehet kihagytam valakit.

10. Shane, Cade, Landon(ő nagyon unszimpatikus) Mikael, Inadu, Sofya, Papa Tunde, Greta, meg a vámpírvadász csávó is, aki megölte Ivy-t, nem jut eszembe a neve, meg Tyler apja is borzasztó volt és Caroline-nak az apja sem volt szimpatikus, Antoinette, az egyszerűen borzasztó volt, most mondjátok meg, nem gusztustalan az a nő, szerintem hátborzongató és nagyon irritál engem, ennél a nőnél, rosszabb nem is nagyon van a három sorozatba egybe véve, az a leggusztuszalanabb benne, amit gyűlölök, hogy hogyan öli meg az embereket, hogy kedveskedik már velük, megnyugtatgatja

undorító, meg amikor mondja Elijah-nak, valami ilyesmit, hogy eddig a félelem ízt érezted a vérükön, meg, hogy így sokkal jobb, hogy nem félnek a vér íze, hát ennél már az is jobb lenne, ha rájuk ijesztene, és úgy támadna rájuk, bocsi a sok írás, miatt de egyszerűen úgy felhúz ez a nő, olyan undorító, úgy utálom, többiek az mind elviselhető volt, amennyire én emlékszem. Most más nem jut eszembe, akit még nagyon nem szeretnék.

11. Talán az 1. évad. De az első három évadot nagyon szeretem. Meg a 6. évad is nagyon jó.

12. Klaus és Elijah

13. Vámpírnaplók

14. Caroline és Alaric, Handon, Rafael és Josie, Rafael és Lizzie, Antoinette és Elijah, Caroline és Damon, nagyon utáltam a Marcel és Cami féle kapcsolatot, ha ezt lehet kapcsolatnak hívni. Mondjuk én már elejétől annak szurkoltam, hogy Cami és Klaus összejöjönek.

15. Szerintem Landon-nal biztos nem, úgy, hogy vagy Clarke vagy Ethan.

16. Clarke

17. Szerintem még bármi lehet, remélem vissza jön.

18. Bonnie, azon kívül meg Katherine, de sajnos ez szinte lehetetlen, de ha már itt tartunk Sybil is lehetne benne. Esetleg Aurora, annak még lehet is esélye. Ez szerintem bele illene a történetbe, most úgyis mágikus altatásba van New Orleansba nem? Simán felébredhetne belőle véletlen.

19. Nekem túl sok, és valamennyire össze is tört bennem valamit a vámpírnaplókról.

20. Nekem Kol. Meg Trevor, de ő nagyon keveset volt benne, még is ő megfogott. Vannak mások is, akik be jönnek, de ők a legjobban.

21. Miss Mystic falls-on, ahol Damon és Elena táncol, Elena és Damon a motelba jelenet, Amikor Nadia pofon vágja Katherine-t,a Mikaelson báll a tánc jelenet, meg a Kai-os jelenetek.

22. Na, ez a legjobb kérdés, és így, hogy megválaszoltátok a többit így talán még érdekesebb is szerintem. Én olyan Caroline és Elena keveréke, nagyon Josie-s személyiség vonásokkal még. Meg egy pici Cami, de ő rá annyira nem hasonlítok. De főleg az első három keveréke. Ha ilyen kvízt csinálok, hogy kire hasonlítok, akkor az általában azt írja, hogy Caroline-ra hasonlítom.

2021. aug. 22. 01:13
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, elrontottam a 22-es, a 23-as volt.

22. Amikor Cami meghalt, Nadia halála és Katherine halála, meg amikor Kol meghalt a vámpírnaplókban ezeken sírtam. Meg amikor a végén meghalt, megint Katherine. Meg amikor Nora és Mary-Louise meghalt. Több nem jut eszembe.

2021. aug. 22. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Huuu jó sok kérdés és még több név :)) Némelyikről azt sem tudom, kicsoda.

Én a The originals 3.évad 2.részénél tartok.

A Vámpírnaplőkból abszolút kedvenc Damon volt, most meg Elijah.

Cami magyarhangát meghallom és az idegroham kerülget. Nem tudtam, hogy meg fog halni, te árultad el most nekem :))

De nem fog hiányozni, nem bírom a csajt. Lehet eredeti hanggal nem ilyen ellenszenvesen, de a magyar számomra katasztrófa.

Davinát én sem nagyon bírom, meg még egy csomó más karaktert sem.

Damonon és Elijahán kívül akik még szimpatikusak és emlékszem is a nevükre, Rebekah, Caroline.

Katherine gonosz volt, de legalább nem olyan unalmas nyafogó csaj, mint Elena. Nem is értettem, mit eszik rajta a két Salvatore fivér ?

A Vámpírnaplókat és a Sötétség korát imádom, de a Sötétség örökségét nem fogom megnézni.

Belenéztem kíváncsiságból pár részbe , de az előző két évadhoz képest mint egy gyerekeknek készült rémfilm lenne.

2021. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, nem évadhoz képest, hanem az előző két sorozathoz képest
2021. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia! Régi kérdés, de megválaszolom ha még érdekelne esetleg.


1. Delena

2. Klaroline

3. Klaus+Caroline

4. Delena és Stelena, mindkettőnek megvolt a maga varázsa :) Valamint Kolvina, és szerintem Lizzie+Sebastian

5. Nem tudok köztük dönteni

6. Nem illettek össze

7. Katherine

8. Klaus

9. Klaus, Katherine, Kol, Kai, Damon, Stefan, Caroline

10. Sybillt nagyon nem szerettem, meg Mikaelt, valamint a Legaciesból is van egy-kettő karakter de a nevükkel bajban vagyok :D

11. Nem tudok választani, de ha nagyon muszáj lenne a 2. vagy 3. lenne talán

12. Testvéri szempontból nekem a Salvatore fivérek :D

13. Vámpírnaplók!

14. Caroline+Stefan, Caroline+Tyler, Caroline+Matt, Elena+Liam, Hope+Landon

15. Még nem néztem végig, a 3.évadnál tartok :)

16. Nem tudom, de Landonnal szerintem nagyon nem jók együtt :D

17. Nem hiszem

18. Elena és Damon

19. Igen sok, szerintem sok hülyeséget összeszedtek benne..

20. Katherine, Kai, Klaus, Hope, Elijah, Kol, Damon

21. Mikor Stefan felhívja Elenát a "Drop in the ocean" zene alatt, mikor Damon és Elena az esőben csókolóznak ezek nagyon ikonikusak! De pl Katherine összes jelenetét is imádom kivétel nélkül, ő maga egy ikon :)

22. Mikor Elena összeomlik és Damon mondja neki, hogy kapcsolja ki az emberségét, mikor Elena sír, hogy ne hagyja el, mikor Stefan Katherinevel meghalnak, mikor Jeremy nézi Bonniet a börtönvilágban, mikor Stefan felhívja Elenát a "Drop in the ocean" zene alatt, meg mikor Nadia meghal, és mikor Katherine megtalálja a halott családját, és mikor Klaus meghal

23. Katherine, Rebekah, talán-talán Jeremy és Lizzie

2023. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

21. Kérdésből kihagytam a kedvencemet pont :D

Mikor Klaus mondja Carolinenek, hogy ő akar az utolsó szerelme lenni, bármennyi időbe is telik ^^

2023. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. Delena <3

2. Klaroline

3. Klaroline (még ha nem is voltak soha együtt)

4. Bonnie+Enzo, ő nekik volt a legtisztább szerelmük. De a Kolvina is varázslatos volt

5. Damon

6. Én szerettem volna őket együtt!

7. Katherine

8. Damon

9. Damon, Katherine, Klaus, Elijah, Kol, Caroline

10. Mikael, Caroline apja, Sybill.. Több nem jut eszembe hirtelen

11. Számomra mindegyiknek volt egy varázsa, így nem tudok választani

12. Klaus+Elijah

13. Vámpírnaplók

14. Carolinet egyik fiúval sem szerettem csak Klaussal, Elenát is csak Damonnal

15. Nem láttam

16. -

17. -

18. -

19. -

20. Damon, Katherine, Stefan, Klaus, Kai

21. És 22. Kérdésre most így hirtelen nem tudok válaszolni, rengeteg van

23. Damon és Katherine határozottan. Elena és Bonnie is kicsit szerintem

2023. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!