Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legfélelmetesebb...

Melyik a legfélelmetesebb horror film?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
a paranormal activity ugyan az mint a rec 1-2..szal..eléggé gáz film mind a kettő..
2010. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én igazi horror rajongónak vallom magam, rengeteg horrorfilmet láttam, egészen az oldschool 70-es 80-as évek rémségeken keresztül a mai értelmetlen belezős horrorokig, de sajnos nagyon rég nem láttam igazán jót.


Ami tetszett, az a Paranormal Activity, a maga eseménytelenségével együtt, sőt talán amiatt. Sőt, kijelenthetem, hogy nekem ez a film volt az eddigi legesleg horror.


A durvábbak közül az Eden Lake, az után legszívesebben földhöz vágtam volna valamit, annyira dúltak bennem az indulatok, a tehetetlenség érzése, hogy ilyenek tényleg léteznek..


A REC tényleg nagyon jó, a 2 annyira nem tetszett..


Rámtukmálták a Human Centipede-t is, de az annyira groteszk volt, hogy inkább röhögtem, utána meg visszaköveteltem az elvesztegetett másfél órát az életemből :D


Ha szereted Stephen King stílusát, akkor az 1408-at és a The Mist-et ajánlom. Az előbbi kicsit agytekerős, skizofrén alkotás, a második meg tipikus King: ismeretlentől való félelem, különféle torz személyiségek, stb.


El Orfenato: spanyol (?) hangulathorror, és végre nem amerikai.


Ördögűzés Emily Rose üdvéért: hát, egyszernézős, pár jelenetnél összekakiltam magam, de azokért megéri :D


Valamint ajánlom neked a Masters of Horror sorozatot, 2 évad, minden részt más híres horrorfilmrendező készít.


És a végére egy kis humor: Mesék a kriptából, szintén sorozat :)

2010. szept. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nekem a Mártírok volt, denem azért mert olyan durva, hanem inkább lelkileg sokkolt. az eleje egy vacak japán horror koppintása is lehetne (a film am francia), deazért átvált pszicho-thrillerbe, és szerintem, aki nehezen tud feldolgozni bizonyos dolgokat, annak semmiképpen nem ajánlom. ettől eltekintve egy jó film.
2011. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bambi
2012. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Insidious, Más világ, Rémkoppantók, (youtube legparább videói: Merena Mordegard, The grifter, de ezeket csak erős idegzetűeknek ajánlom én nem vagyok az kár volt megnéznem utána hónapokig tv-vel aludtam el..
2014. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!