Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Caitlyn az Arcane hányadik...

Caitlyn az Arcane hányadik részében van benne először?

Figyelt kérdés
Nem érdekel ez a sorozat, mert unom, de a Caitlyn részek érdekelnének. :D

2021. nov. 9. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2. részben tűnt fel először, és eddig 3 rész van kint:D
2021. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen amúgy a sorozat, érdekes? Vélemények érdemelnének, aki már látta
2021. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezt a 3 részt, maga a sztori nem olayan rossz, csak kicsit uncsi, és tele van klisékkel. Vi karaktere egy nagy csalódás, ő egy önálló, tökös, határozott nő kéne legyen, amiből semmit nem kapunk, csak egy búbánatos, elnyomott csajszit, aki végig aggódik valami miatt, nagyon béna.

Caitlyn már kiscsajként is menő, olyan ahogy elképzeltem, kár hogy kevés része van, remélem több lesz a későbbi részekben. Jayce-Viktor cukik együtt. Silco szerintem Singed lesz, Vander Mundo vagy Warwick? Mel lehetne hogy úgy hős is, annyira jó karakter a sorozatban.

2021. nov. 10. 02:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Silco nem Singed. Singed ott van a sorozatban Silco mellett a laborban. A patkányos kísérletnél is az ott Singed. Egyébként szerintem jó sorozat, érdekes és nagyon jó a rajzolása.
2021. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szeme miatt gondoltam, hasonlít Singed-re, akár át is nevezheti magát... De lehet, hogy Silco senki, egy új hős lesz belőle is. Jhin-re sokkal jobban hasonlít, és ott voltak a maszkok is az első részben, de mindenki azt írja, hogy Jhin nem lehet, ő Ioniai és nem kapcsolódik ide.
2021. nov. 10. 08:34
 6/7 anonim válasza:
Na jo volt a 4 5 6 resz?:D
2021. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszett. ♥ Már várom az utolsó 3-at.
2021. nov. 16. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!