Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha újraforgatnák a Star Wars...

Ha újraforgatnák a Star Wars egyik harcjelenetét Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc és Dobrev Klára főszereplésével, akkor szerintetek melyik lenne a legdrámaibb?

Figyelt kérdés

1: Orbán Darth Maul, Gyurcsán Qui-Gon Jinn, Dobrev Obi-Wan Kenobi (Baljós Árnyak)


2: Orbán Dooku gróf, Gyurcsány Obi-Wan Kenobi, Dobrev Anakin Skywalker (A klónok támadása)


3: Orbán Dooku gróf, Gyurcsány Obi-Wan Kenobi, Dobrev Anakin Skywalker (A sith-ek bosszúja)


4: Orbán Luke Skywalker, Gyurcsány Palpatine, Dobrev Darth Vader (A jedi visszatér)


5: Orbán Kylo Ren, Gyurcsány Rey, Dobrev Finn (Az ébredő erő)


6: Orbán Rey, Gyurcsány Kylo Ren, Dobrev Snoke (Az utolsó jedik)


7: Orbán Palpatine, Gyurcsány Kylo Ren/Ben Solo, Dobrev Rey (Skywalker)



2021. nov. 16. 11:30
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az edited verzsön, Orbán, mint Palpatine. Rey, mint Márki Zay és mögötte erőszellemnként Gyúrcsány, Dobrev, Fegyőr, stb.

https://www.youtube.com/watch?v=Glq5unfQmko

2021. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Gyuri bácsi elmondaná Vikrotnak, hogy "én vagyok az apád!" az nagyon drámai lenne.
2021. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Új reményből ahogy Orbán Tarkin nagymoff kiadja a parancsot az Alderaan elpusztítására, Gyurcsány Vader pedig ott áll és segédkezik neki. Mi pedig az átb.szott Leia vagyunk akik elmondtak mindent amit ez a két senkiházi tudni akart, megtettünk mindent amit kértek és mégis oda minden.
2021. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!