Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek buta lennék...

Szerintetek buta lennék azzal, hogy ez a véleményem?

Figyelt kérdés

Nem kell bonyolult dologra gondolni.


Nyilván a politikai közszerep legmeghatározóbb alakja Orbán és Gyurcsány akik ellenséges viszonyt ápolnak egymással.


Na de én meg azt gondolom, hogy valójában Orbán és Gyurcsány a kulisszák mögött meg szerintem igen jó barátok és semmi problémájuk nincs egymással.

Csak szimplán ott a tv, ahol csinálni kell a showt, ezért mindketten felveszik a vaskos fizetésüket és igazából elégedettek az élettel.


Sőt, én azt mondom Gyurcsányéknak nem is nagyon érdeke hatalomra kerülni mert az ő helyzetük egy jó kapcsolat által be van biztosítva anyagilag.

Egyszerűen csak kezet ráztak arra, hogy míg forog a kamera addig nagy ellenségek, amikor pedig leáll akkor együtt fertőtlenítik a garatot.



2021. okt. 27. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon buta vagy, hogy ezt gondolod, csoda, hogy az alapvető életműködéseket ki tudod elégíteni ennyi ésszel
Ebből a gondolkodás módból nekem az jön le, hogy csak beleolvadsz az átlagba
Szerintem okosabb vagy az átlagnál, mert igaz amit leírtál, csak ezen sokan nem látnak át
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben van igazad, egy része show annak, amit előadnak, de azért nem jó barátok.
2021. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Biztos nem jó barátok,de ami hisztit előadnak,az tényleg csak show kedvéért van.
2021. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy fogalmaznék hogy szükségük van egymásra.
2021. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátok, de attól még showműsor megy.
2021. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Igen kérdező, alapvetően buta vagy. No nem amiatt mert olyat képzelsz amiben tévedsz, hanem mert olyan baromságot írsz ki szavazásban, mint hogy "Igen, nagyon buta vagy, hogy ezt gondolod, csoda, hogy az alapvető életműködéseket ki tudod elégíteni ennyi ésszel".
2021. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Hát most még sem írhattam csak annyit szimplán, hogy "buta vagy"


Az unalmaaas.

2021. okt. 27. 12:20
 7/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Nem véleményed van, hanem konteód :)

Lehet, hogy igaz, de bizonyítékot nem tudsz mellé csatolni.

2021. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 árokpart ***** válasza:
64%
Persze, hogy jóba vannak hiszen kollégák. Amit csak nekünk eljátszanak az a show része.
2021. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!