Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddienek és Venomnak tényleg...

Eddienek és Venomnak tényleg van gyereke? Hogy kell elképzelni ezt a sztorit??

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Eddinek és Anne-nek van gyereke. Dylan Brock.


Venom gyerekei meg Carnage, Phage, Riot, Lasher, Agony, Scream, Sleeper.



Közös nincs. Nem is értem, hogy jutott ez eszedbe.

A klyntar-ok nemtelenek, s a reprodukciójuk aszexuális. Csak egy valaki kell hozá.

Az emberek meg kétivarúak. A reprodukcióhoz kell egy férfi s egy nő.

2021. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvastam,hogy Eddienek és Venomnak van egy gyereke és Eddie terhes, meg ilyenek.
2021. nov. 27. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Én lehet értem miről beszélsz.


"Dylan Brock is the son of Eddie Brock and Anne Weying. When Anne bonded to the Venom symbiote, she somehow became pregnant with Dylan. He was created by the symbiotes in order to destroy their god Knull and sever him from the Hive-Mind. "


"After Anne Weying was mortally wounded by the Sin-Eater, Eddie Brock transferred the Venom symbiote to her in order to save her life - transforming her into the monstrous She-Venom; and for a moment they were simultaneously bonded to it, connected mentally and physically to each other. After the symbiote returned to Eddie, it left a piece of itself called a codex within Anne, who later found herself suddenly and mysteriously pregnant and gave birth to a son she named Dylan - the symbiote codex that merged with a fetus incarnated in human form."



Szóval az azért nem tiszta, hogy most Venom a saját genetikai anyagát hagyta Anne-ben, vagy Eddie-től vitt valamit, vagy minkettő, de Eddie-nek s Venom-nak úgy sincs közös gyereke.


Ha mélyremenőbben érdekel, s tudsz angolul, itt le vannak írva források a mondatok végén:

[link]

2021. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
2021. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Komolyan, csak nekem fordul fel a gyomrom, még a feltételezéstől is? Miért kell egy ilyen viszonylag jó filmben ilyen teóriákat belelátni? Komolyan mondom kezdek öreg lenni...
2021. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

#5: Eddie és Venom együtt vannak a képregényekben, szóval...

Amúgy Sleepert tekintik Venom és Eddie közös gyerekének a rajongók. De amúgy nem Eddie volt terhes vele.

2021. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!