Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Miraculous Ladybugban...

A Miraculous Ladybugban Juleka haját, hogy lehet elképzelni a valóságban?

Figyelt kérdés

Olyan írjon légyszi aki nézi is a Miraculoust.

Régóta kedvenc karakterem Juleka, főleg mert hasonlítunk is egymásra belsőleg. Külsőleg viszont nagyon tetszik a stílusa, csak sosem tudom elképzelni valóságban, hogy működne a haja ahogy ott oldalt hordja a haját és eltakarja a fél arcát. Mert tetszik a félig lila és félig fekete átmenet, ezt a lelógó hajat animációban persze könnyű megalkotni de valóságban ennyire eltakaró hajat még nem hiszem hogy láttam :D. És mellékesen, hol lehetne hasonló kesztyű félét beszerezni mint amit ő szokott hordani (nem feltétlen lényeg a tükör rajta)? Amúgy az angol szinkronban tökre tetszik a hangja ahogy így elmorzsol valamit a szája alatt, magyarban sajnos nem jön át annyira :D. Ki kedvenc karaktere még Juleka?



2021. máj. 21. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Valahogy kb. így képzeld el.

2021. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja, sima emós haj. Már nem divat, úgyhogy inkább hanyagold. A színátmenettel persze kísérletezz, ahogy szeretnél.
2021. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pedig ilyen emós hajakat nézegettem régebben de pont mint a Julekáéhoz hasonlót nem láttam ezért nem tudtam elképzelni :D

Amúgy nem azért kérdeztem mert magamnak is szerettem volna csak érdekelt és a divatot nem szoktam követni így az hogy már nem divat emiatt nem feltétlen kell hanyagolni. Amúgy az első kép majdnem olyan szinte :D köszi a válaszokat amúgy.

2021. máj. 21. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
(off topic, de) julekát én is bírom :D szerintem ő az egyik legemberibb karakter.
2021. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.nem off topic pont kérdeztem is ki szereti őt :D.
2021. máj. 21. 19:44
 6/7 anonim válasza:
100%

Én is imádom őt sőt én igazából ilyen hajat szeretnék, teszek arra, hogy kiment már ezer éve a divatból :D baromira tetszik.

de én se tudom elképzelni annyira lelóg az arcába de mégis egyben marad egy helyen. amúgy meg valóságban tuti ide oda himbálózna.

Meg ez a fekete lilás átmenet hogy kell látni? kerestem több képet de egyik se tükrözni ezt.

fodrászhoz mennék hogy magyaráznám el hogy ilyen hajat akarok? képet nem mutatnék mert cikinek érzem hogy egy animált karakter haja kellene :D..

2021. máj. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ilyen emós, scene haja lehet.

[link]

ez kb nagyon hasonlít rá valóság alakban :D

[link]

itt inkább a szembelógó haj passzol

ilyesmi képeket nem ciki vinni :)

2021. máj. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!