Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Lost in...

Mi a véleményetek a Lost in space - Elveszve az űrben című sorozatról?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem tudom...én elkezdtem az első részt nézni, de kb a feléig sem bírtam. Semmi bevezetés, mikor játszódik, ki kicsoda, olyan érzésem volt, mintha már az évad közepén lennék. Ráadásul az színészek olyan ripacsok voltak, hogy áhh..nekem nagy csalodas volt :D
2021. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. dec. 4. 19:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett. Egyes jelenetek mozifilmben is helyt alltak volna. 2 nap alatt befejeztem a 3.evadot. Nem sok scifi sorozatot gyartanak mostanaban,ugyhogy aki szereti ezt a mufajt, nem fog csalodni.
2021. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
00:13 Melyik évad a kedvenced?
2021. dec. 5. 09:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat, az elso 2-t mar regen lattam. Es az egesz osszefolyik mar. Nem tudok donteni, mert nekem a 3 szezon az egy egesz. Szerintem egy teljesen nezheto sorozat minden korosztalynak.
2021. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó sorozat.


Nagyon jól tették, hogy elszakadtak az eredeti sorozattól is, meg a mozifilmtől is és teljesen újra gondolták.


Nekem talán egy kicsivel jobban tetszik az első két évad robotok nélküli történetvezetése, amikor inkább csak az emberek kalandjairól, nehézségeiről szól és a robot csak be-besegít, de a robotos történet szál is érdekes és izgalmas, csak a vége felé érthető okból túlsúlyba került.

2021. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyetlen epizódot nagyon nehéz kiemelni a sorozatból, mert lényegében a három évad egyetlen hosszú történetet mesél el, így az egyes epizódoknak önmagukban nincs annyira sok jelentősége. Főleg mivel sok esetben egyik epizódban kialakul, vagy felvezetnek egy helyzetet, aminek a megoldását a következő, vagy akár több epizódon keresztül bontják ki. Szóval ezért is nehéz szerintem kedvenc epizódban gondolkodni vele.


Nekem inkább történet részletek kedvenceim, de azokat meg nehéz spoiler nélkül emlegetni és nem érdemes mások szórakozását elrontani.


Akit érdekel/tetszik a sorozat, annak érdemes az egészet végignéznie, mert egy csomó minden csak úgy nyer értelmet. Akinek nem tetszik, annak meg úgyis mindegy. Nem hiszem, hogy van olyan, akinek már az első epizód sem tetszik, de egy jóval későbbit megnézve mégis beszippantódik.

2022. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#1 Szerintem hiba, hogy még az első részt sem nézed végig, persze te tudod.


Ez a sorozat szándékosan nem lineáris történetvezetésű. Ezért sem azzal kezd, hogy mikor játszódik, ki kicsoda és hogy kerültek ide. Menet közben, fokozatosan bemutatott visszaemlékezésekből derül ki egyre több dolog az előzményekről és a szereplőkről is, hogy ki miért és hogyan keveredett ide, milyen múltbeli dolgok hogyan hatnak ki a jelenbeli kalandjaikra.

2022. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 3. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
A kisgyerek meg a robot story line borzasztóan gagyi, de azon kívül egyébként élvezhető a sori.
2022. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!