Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet spoileres kritikát...

Hol lehet spoileres kritikát olvasni a Pókember: Nincs hazaút című filmről?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elmesélhetem mi történt a filmben.

Tegnap láttam

2021. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:

Misztério leleplezi Pókembert ezért sok gondja lesz.

Dr.Srtangenek elrontja a varázsát és emiatt több gonosz átkerül az ő univerzumába..May meghal a többi pókember is megjelenik (Tobey és Andrew ) akik segítenek neki.De adódik még egy kis gond amitt csak úgy lehet helyrehozni, hogy mindenki elfelejti,hogy Peter Parker létezet amit végre is hajtanak. Ja es venóm elszabadul

2021. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadult el venom mikor vissza lett küldve a sony univerzumba. Cameo szerepe volt csak. De itt maradt egy kis venom darabka. Szerintem hollandnak is lesz fekete pók ruhája előbb utóbb . Úgy mint a póki 3-ban volt (eredetiben).
2021. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja jó köszi nem nagyon értettem a venomos dolgot ezért hittem azt, hogy elszabadult.

Én már alig várom a 4 részt, megerősítették, hogy lesz Tom Hollandal 4 rész

2021. dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Összességében baromi jó film.

Az előttem lévők már leírták, hogy mi történt, én azt fejtem ki, hogy mi tetszett és mi nem.


A film legszebb jelenete May halála, utána Peter (Tom) gyásza. A fények, a zene, nagyon jól átadták a hangulatot.

Toby és Andrew jelenetei elég indokolatlanok voltak (pl a hátropogtatás), őszintén attól féltem behoznak egy melegszálat. Szerencsére nem b.szták el a gyerekkorom.

Szerintem meglehetett volna jobban is csinálni MJ elkapását, Ned zuhanását, mert túl gyorsan lezavarták.

Petert (Tom) nagyon sajnálom, szerencsétlen rengeteget szenvedett.

Az egész filmet 9/10re értéklném

2021. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A pókhálót leszedető néni volt a mélypont, az a jelenet tökéletes lett volna, minden Peter megérkezik, erre... és még csak nem is érteni, mit mond.


Volna egy kérdésem:

MJ-nek Peter ha jól értettem azt mondta, az volt a legszebb hét amikor megtudta ki ő, mert akkor épp annyian tudták, amennyi embernek kellett. De nem akkor tudta meg biztosra, amikor MJ elhozta neki a projektort rajta a hálóval? Utána egyből menekülni kezdtek Mysterio elől. Vagy későbbre gondol, amikor legyőzték Mysteriot de még nem jelent meg a leleplező videó? Az egy hét volt?

2021. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátropogtatás - Tobey háta már a Raimi-filmben fájni kezdett, végre valaki jól kiropogtatta. :D
2021. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A hátropogtatás az egyik leghumorosabb rész volt. Ebbe is belelátni a meleg szálag elég durva. Mármint, hogy tartottal tőle, hogy beleviszik. Azért ez abszurd.


Amúgy a Ned anyukája nekem is nagyon sok volt. Azt 1/1 ki lehetne húzni a filmből, kizökkenti a nézőt.

Illetve a matekpéldás rész is elég gyenge lett. Nagyon erőltetett volt.

Amúgy nekem is nagyon tetszett.

9,5/10

2022. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!