Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Trónok harca...

Szerintetek a Trónok harca utolsó része jobb megítélést kapott volna, ha az 5-6. részt egybe sűrítik, vagy egy részként kiadják?

Figyelt kérdés
Mert szerintem az 5. rész jó volt, és az talán elvitte volna a rossz finálét is, ha összefonják az utolsó résszel.

2021. dec. 19. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó évad legnagyobb kritikája a kevés epizódszám miatti eseménysűrítés, mert nem tudták átadni ilyen rövid idő alatt, pl. azt, ahogy Dany megőrül. A műsoridő kötöttsége miatt pedig más eseményeket sem lehetett mélyíteni és kibontani, így ha még rövidebbre veszed az epizódszámot, az még több dolognak ártott volna csak. Ha pedig a vége "rossz", mindegy hogy mihez rakod, hogy a vége rossz, mert a közvélemény ugyanaz marad. De emlékeim szerint a trónok harcánál mindig az utolsó előtti rész volt a csúcspontja az évadnak, és az utolsó rész annak levezetése (vagy keverem a Walking Dead-del?)
2021. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ez volt a baj. Az volt a baj, hogy nem volt értelme a történteknek, minden dolog karakteridegen volt.
2021. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Az utolsó évad legnagyobb hibája hogy ez volt a vége, a finálé, nincs tovább.

A hetedik évad speciel sokkal rosszabb volt, és nem hiszem hogy ez személyes vélemény, de akkor meg azt hittük hogy lesz valami értelme.

2021. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmit se javított volna, hiszen az ötödik rész is rossz volt. Néhány elemtől eltekintve az utolsó évad pocsék volt, de már az azt megelőző hetedik (és szerintem hatodik) se voltak túl jók.


A történettel volt a baj. Sok helyen nem volt értelme, a karakterek ostobán és karakteridegen módon viselkedtek és többször került önellentmondásba magával a történet, valamint voltak önmagukban hülye részek.


Az egyik baj probléma pont az volt, hogy nagyon összesűrítették az utolsó epizódokat, elkapkodták az egészet, semminek nem volt ideje kibontakozni. A te ötleteddel csak még rosszabb lett volna.

2021. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a 6. jó volt. Az 5. volt vontatott nagyon.
2021. dec. 19. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem javított volna rajta, hiszen a tartalma ugyanaz lett volna. Szerintem a teljes évadot elrontották. Ami unalmas volt és rövidebbre kellett volna fogni, az elnyújtott lett. Ami pedig SOKKAL több időt igényelt és érdemelt volna, az pedig össze lett csapva.
2021. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!